CepteTEB Kredi Kartı

TEB kredi kartlarına TOTAL'de 50 TL İndirim fırsatı!

TEB Kredi Kartları’nızla 27 Kasım-31 Aralık 2020 tarihleri arasında Bonus üyesi TOTAL istasyonlarından 4 defa 125 TL ve üzeri akaryakıt veya otogaz alımı yapın, CEPTETEB Mobil Uygulaması üzerinden kampanyaya katılarak 50 TL indirim, SMS ile kampanyaya katılarak 40 TL indirim kazanın!

CepteTEB Kredi Kartı

CEPTETEB Kredi Kart'ından 300 TL’ye varan puan fırsatı!

Doğrulanmış CEPTETEB Kredi Kartı’na başvuranlar market ve internet alışverişlerinde 300 TL’ye varan puan kazanıyor. Sen de CEPTETEB Kredi Kartı’na başvur, aylık 50 TL, toplamda 300 TL'ye varan puan kazan.

CepteTEB Kredi Kartı

TEB'den Kredi Kartı Öteleme Kampanyası

TEB, kredi kartı müşterilerinden koronavirüs salgını nedeniyle ekstre ödemelerinde zorluk çeken müşterilerine 3 ay erteleme imkanı sunuyor.

CepteTEB Kredi Kartı

TEB Bonus Kartlar ile Ramazan'da 100 TL Bonus Fırsatı

TEB Kredi Kartları’nızla 24 Nisan-26 Mayıs 2020 tarihleri arasında yapacağınız 125 TL ve üzeri her 2. market harcamanıza 20, toplamda 100 TL bonus kazanabilirsiniz.

CepteTEB Kredi Kartı

CEPTETEB’den, sevgililer gününe özel hediye indirimi!

CEPTETEB’liler Mapinsky’den alacakları hediyelerde sevgililer gününe özel %14 daha az ödüyor! mapinteb kodun ile anında %14 indirim sizi bekliyor.

CepteTEB Kredi Kartı

MTV Ödemelerinize faizsiz ve ücretsiz 2 Taksit CepteTEB'den!

31 Ocak 2020 tarihine kadar TEB kredi kartlarınız ile CEPTETEB İnternet Şubesi, CEPTETEB Mobil Uygulaması veya gib.gov.tr'den yapacağınız MTV ödemelerinize 2 taksit fırsatını kaçırmayın!

CepteTEB Kredi Kartı

TEB Bonus’a Başvuran Emeklilere Market Harcamalarında 150TL’ye Varan İndirim!

15 Ocak tarihine kadar kadar TEB Bonus kredi kartına başvuran ve onaylanan kredi kartı ile market harcaması yapan Emekli Maaş Müşterilerimizin harcamaları %20 İndirimli!

CepteTEB Kredi Kartı

CEPTETEB'den Yeni Yıl İndirimi!

CEPTETEB’den, sevdiklerine özel yeni yıl hediyesi indirimi! CEPTETEB’liler Mapinsky’den alacakları hediyelerde %10 daha az ödüyor! “mapinteb” kodun ile anında %10 indirim sizi bekliyor.

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER
CepteTEB Kredi Kartı Genel Bilgiler
CepteTEB Kredi Kartı kampanyaları, indirim fırsatları ve güncel puan seçenekleri
CepteTEB Kredi Kartı kampanyaları, indirim fırsatları, güncel puan seçenekleri ve daha fazlası için bizi takip edin.