CepteTEB

Faturalarınızı Otomatiğe Bağlayın TEB'den Ayda 15 TL Geri Kazanın!

12 Mayıs – 31 Aralık 2020 tarihleri arasında vadesiz hesabınızdan yeni verilecek olan TEB’de Otomatik Fatura Ödemelerinize her ay 15 TL geri ödeme.

CepteTEB

CEPTETEB'lilere Kahve.com'da %20 İndirim

CEPTETEB'liler 23 Nisan – 30 Haziran 2020 tarihleri arasında Kahve.com üzerinden yapacakları kahve alışverişlerinde %20 indirim kazanıyor!

CepteTEB

MTV Ödemelerinize faizsiz ve ücretsiz 2 Taksit CepteTEB'den!

31 Ocak 2020 tarihine kadar TEB kredi kartlarınız ile CEPTETEB İnternet Şubesi, CEPTETEB Mobil Uygulaması veya gib.gov.tr'den yapacağınız MTV ödemelerinize 2 taksit fırsatını kaçırmayın!

CepteTEB

CEPTETEB'lilere 10 Adet Huawei Hediye Çekiliş Kampanyası!

Bankacılık işlemlerini CEPTETEB İnternet Şubesi veya CEPTETEB Mobil Şube’den istediğin zaman istediğin yerde gerçekleştir, hem zamanın sana kalsın hem de Huawei’den muhteşem hediyeler kazanma şansını yakala!

CepteTEB

CEPTETEB %0,89 oranlı ihtiyaç kredisi!

CEPTETEB’liler ihtiyaç kredisini istediği zaman, istediği yerde şak diye alır. Sen de hemen CEPTETEB'e gel %0,89’dan başlayan hoş geldin faiz oranıyla ihtiyaç kredini şak diye al!

CepteTEB

CEPTETEB'den Yeni Yıl İndirimi!

CEPTETEB’den, sevdiklerine özel yeni yıl hediyesi indirimi! CEPTETEB’liler Mapinsky’den alacakları hediyelerde %10 daha az ödüyor! “mapinteb” kodun ile anında %10 indirim sizi bekliyor.

CepteTEB

CepteTEB Kredi Kartı Harika Cuma Kampanyası!

Harika Cuma'da CepteTEB Kredi Kartı’na hemen başvur ve yapacağın ilk 500 TL'lik harcamana 50 TL Bonus kazan!

CepteTEB

CEPTETEB Kredi Kartına özel Alfy’de %15 indirim!

CEPTETEB Kredi Kartınla saatlik şoför uygulaması Alfy’den %15 indirimi kaçırma! CEPTETEB Mobil Uygulaması’na girip Kampanyalar sayfasından promosyon kodunu alman yeterli.

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER