CardFinans Fix

QNB ile Morhipo.com'da anında 50 TL indirim!

CardFinans kredi kartınızla 02-16 Aralık tarihleri arasında morhipo.com'dan tek seferde yapacağınız 350 TL ve üzeri ilk alışverişinize anında 50 TL indirim! Üstelik peşin fiyatına 9'a varan taksit firsatıyla!

CardFinans Fix

QNB ile Boyner'de 6 taksitle şimdi alın, 2020’de ödemeye başlayın!

CardFinans bireysel kredi kartınızla Boyner, YKM mağazaları ve www.boyner.com.tr 'den aralık ayı sonuna kadar yapacağınız 6 taksitli alışverişlerinizde şimdi alın, 2020’de ödemeye başlayın!

CardFinans Fix

Metro Marketleri'nde 35 TL ParaPuan!

CardFinans’ınızla Metro Marketleri’nde 05 Aralık – 18 Aralık 2019 arasında kampanyaya kayıt olup, QNB Finansbank POS’larından belirli ürünler dışında tek seferde yapacağınız 350 TL ve üzeri ilk alışverişinize 35 TL değerinde ParaPuan! ParaPuan’lar 20 Aralık 2019’da yüklenecek olup, Ocak 2020 sonuna kadar geçerlidir. Katılmak için kampanya tarihleri arasında METRO yazıp 2273'e SMS gönderin!

CardFinans Fix

QNB Kartlarınız ile Morhipo.com'da anında 50 TL indirim!

QNB First ve CardFinans kredi kartınızla 02-16 Aralık tarihleri arasında morhipo.com'dan tek seferde yapacağınız 350 TL ve üzeri ilk alışverişinize anında 50 TL indirim! Üstelik peşin fiyatına 9'a varan taksit firsatıyla!

CardFinans Fix

QNB Kredi Kartları ile Yılbaşı Alışverişine 100 TL ParaPuan!

Aralık ayı sonuna kadar CardFinans ve QNB First bireysel kredi kartlarınızla giyim, oyuncak, kozmetik ve restoran sektörlerinde tek seferde yapacağınız her 100 TL ve üzeri harcamanıza anında 10 TL, toplamda ise 100 TL'ye varan ParaPuan hediye

CardFinans Fix

Beymen Club'da 100 TL ParaPuan ve 7 taksit!

CardFinans bireysel kredi kartınız veya Artı Paket'e dahil CardFinans Fix ile Beymen Club’lardan veya Beymenclub.com’dan 10 Aralık'a kadar tek seferde yapacağınız 500TL ve üzeri ilk alışverişinizde Beymen Club mağazalarında geçerli 100 TL ParaPuan fırsatı! Üstelik 7 taksit ile!

CardFinans Fix

CardFinans ile Morhipo'da anında 100 TL indirim!

CardFinans kredi kartınız ve QNB First ile 22 Kasım - 01 Aralık tarihleri arasında morhipo'dan tek seferde yapacağınız 600 TL ve üzeri ilk alışverişinize anında 100 TL indirim! Üstelik peşin fiyatına 9'a varan taksit firsatıyla!

CardFinans Fix

Columbia'da 75 TL ParaPuan ve 9’a varan taksit!

QNB First ve CardFinans bireysel kredi kartınızla Columbia mağazaları ve columbia.com.tr’den 31 Aralık’a kadar tek seferde yapacağınız 750 TL ve üzeri ilk alışverişinize Columbia mağazalarında geçerli 75 TL ParaPuan hediye! Üstelik 9 ‘a varan taksit!

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER
CardFinans Fix Genel Bilgiler
CardFinans Fix kampanyaları, indirimleri, ParaPuan fırsatları, taksit seçenekleri
CardFinans Fix kredi kartı kampanyaları, CardFinans Fix kredi kartı indirim fırsatları, CardFinans Fix ParaPuan fırsatları, CardFinans Fix kredi kartı güncel haberleri ve daha fazlası için bizi takip edin.