CardFinans Fix

Boyner ve YKM mağazalarında 100 TL değerinde ParaPuan !

CardFinans ile 06-15 Temmuz tarihleri arasında Boyner, YKM mağazalarında veya boyner.com.tr'den QNB Finansbank POS'larından tek seferde yapacağınız 750 TL ve üzeri ilk alışverişinize anlaşmalı QNB Finansbank üye işyerlerinde geçerli 100 TL ParaPuan!

CardFinans Fix

Boyner.com.tr'de 75 TL indirim ve 9 taksit!

CardFinans bireysel kredi kartınız veya CardFinans Nakit ile Boyner.com.tr'den 18 Aralık'a kadar tek seferde yapacağınız 400 TL ve üzeri ilk alışverişinizde mevcut indirimlere ek 75 TL indirim fırsatı sizleri bekliyor! Üstelik 9 taksitle!

CardFinans Fix

Altınyıldız Classics'te size özel %10 indirim!

CardFinans'ınızla Altınyıldız Classics mağazalarından 18 Aralık tarihine kadar yapacağınız 250 TL ve üzeri alisverişinize tüm indirim ve kampanyalara ek size özel %10 indirim ve 9 taksit fırsatı sizleri bekliyor!

CardFinans Fix

incehesap.com'da 50 TL'ye varan ParaPuan!

CardFinans bireysel kredi kartınızla aralık ayı boyunca incehesap.com'dan tek seferde yapacağınız 500 TL ve üzeri ilk alışverişinize 25 TL veya 1.000 TL ve üzeri ilk alışverişinize 50 TL değerinde ocak sonuna kadar geçerli ParaPuan hediye!

CardFinans Fix

CardFinans'tan market alışverişlerinize 50 TL İndirim!

Aralık ayı boyunca CardFinans ve QNB First bireysel kredi kartlarınızla yapacağınız her 125 TL ve üzeri market harcamanıza %10, toplamda ise 50 TL'ye varan indirim kazanın!

CardFinans Fix

CardFinans'ınızla harcayın, yılbaşına özel 100 TL ParaPuan kazanın!

Aralık ayı sonuna kadar CardFinans ve QNB First bireysel kredi kartlarınızla veya CardFinans Nakit bireysel banka kartınızla giyim, oyuncak, kozmetik ve restoran sektörlerinde tek seferde yapacağınız her 125 TL ve üzeri harcamanıza 10 TL değerinde, toplamda ise 100 TL'ye varan ParaPuan kazanma fırsatı!

CardFinans Fix

CardFinans ile Boyner.com.tr'de 75 TL indirim ve 9 taksit!

CardFinans bireysel kredi kartınız veya CardFinans Nakit ile Boyner.com.tr'den 27 Ekim'e kadar tek seferde yapacağınız 400 TL ve üzeri ilk alışverişinizde mevcut indirimlere ek 75 TL indirim fırsatı sizleri bekliyor! Üstelik 9 taksitle!

CardFinans Fix

Beymen Business'da CardFinans'a özel %10 indirim!

CardFinans'ınızla Beymen Business mağazalarından 1 Kasım tarihine kadar yapacağınız 250 TL ve üzeri alisverişinize tüm indirim ve kampanyalara ek size özel %10 indirim ve 9 taksit fırsatı sizleri bekliyor!

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER
CardFinans Fix Genel Bilgiler
CardFinans Fix kampanyaları, indirimleri, ParaPuan fırsatları, taksit seçenekleri
CardFinans Fix kredi kartı kampanyaları, CardFinans Fix kredi kartı indirim fırsatları, CardFinans Fix ParaPuan fırsatları, CardFinans Fix kredi kartı güncel haberleri ve daha fazlası için bizi takip edin.