CardFinans Nakit

CardFinans ile CardFinans Otomatik Fatura Ödeme Talimatı Kampanyası

CardFinans ve QNB First logolu kredi kartınızla veya QNB Finansbank vadesiz hesabınız üzerinden, 1-31 Ekim 2022 tarihleri arasında vereceğiniz her yeni otomatik fatura ödeme talimatı başına 40 TL olmak üzere, toplamda 120 TL’ye varan 25 gün geçerli ParaPuan kazanma fırsatı!

CardFinans Nakit

Boyner ve YKM mağazalarında 100 TL değerinde ParaPuan !

CardFinans ile 06-15 Temmuz tarihleri arasında Boyner, YKM mağazalarında veya boyner.com.tr'den QNB Finansbank POS'larından tek seferde yapacağınız 750 TL ve üzeri ilk alışverişinize anlaşmalı QNB Finansbank üye işyerlerinde geçerli 100 TL ParaPuan!

CardFinans Nakit

Boyner.com.tr'de 75 TL indirim ve 9 taksit!

CardFinans bireysel kredi kartınız veya CardFinans Nakit ile Boyner.com.tr'den 18 Aralık'a kadar tek seferde yapacağınız 400 TL ve üzeri ilk alışverişinizde mevcut indirimlere ek 75 TL indirim fırsatı sizleri bekliyor! Üstelik 9 taksitle!

CardFinans Nakit

CardFinans'ınızla harcayın, yılbaşına özel 100 TL ParaPuan kazanın!

Aralık ayı sonuna kadar CardFinans ve QNB First bireysel kredi kartlarınızla veya CardFinans Nakit bireysel banka kartınızla giyim, oyuncak, kozmetik ve restoran sektörlerinde tek seferde yapacağınız her 125 TL ve üzeri harcamanıza 10 TL değerinde, toplamda ise 100 TL'ye varan ParaPuan kazanma fırsatı!

CardFinans Nakit

QNB Finansbank'tan Otomatik Fatura Ödeme talimatlarınıza 100 TL ParaPuan hediye!

15 Eylül-30 Kasım 2020 tarihleri arasında QNB Finansbank Cep Şubesi, İnternet Şubesi veya ATM’leri üzerinden QNB Finansbank vadesiz hesabınızdan vereceğiniz yeni otomatik fatura ödeme talimatlarınıza 2 adet talimat için 50 TL, 3 adet talimat için 75 TL ve 4 adet ve üzeri talimatlarınız için 100 TL ParaPuan hediye!

CardFinans Nakit

CardFinans ile Boyner.com.tr'de 75 TL indirim ve 9 taksit!

CardFinans bireysel kredi kartınız veya CardFinans Nakit ile Boyner.com.tr'den 27 Ekim'e kadar tek seferde yapacağınız 400 TL ve üzeri ilk alışverişinizde mevcut indirimlere ek 75 TL indirim fırsatı sizleri bekliyor! Üstelik 9 taksitle!

CardFinans Nakit

QNB Finans'tan Otomatik Fatura Ödeme talimatı verin 100 TL ParaPuan kazanın!

1 Mayıs-30 Haziran 2020 tarihleri arasında QNB Finansbank Cep Şubesi veya İnternet Şubesi üzerinden QNB Finansbank vadesiz hesabınızdan vereceğiniz yeni otomatik fatura ödeme talimatlarınıza 2 adet talimat için 50 TL, 3 adet talimat için 75 TL ve 4 adet ve üzeri talimatlarınız için 100 TL ParaPuan hediye!

CardFinans Nakit

CardFinans ile Boyner.com.tr'de 75 TL indirim ve 9 taksit!

CardFinans bireysel kredi kartınız veya CardFinans Nakit ile Boyner.com.tr'den 10 Mayıs'a kadar tek seferde yapacağınız 400 TL ve üzeri ilk alışverişinizde mevcut indirimlere ek 75 TL indirim fırsatı sizleri bekliyor! Üstelik 9 taksitle!

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER
CardFinans Nakit Genel Bilgiler
CardFinans Nakit kampanyaları, ParaPuan fırsatları, güncel bilgileri
CardFinans Nakit kampanyaları, CardFinans Nakit ParaPuan fırsatları, CardFinans Nakit güncel taksit seçenekleri ve daha fazlası için bizi takip edin.