CardFinans Nakit

QNB Finans'tan Otomatik Fatura Ödeme talimatı verin 100 TL ParaPuan kazanın!

1 Mayıs-30 Haziran 2020 tarihleri arasında QNB Finansbank Cep Şubesi veya İnternet Şubesi üzerinden QNB Finansbank vadesiz hesabınızdan vereceğiniz yeni otomatik fatura ödeme talimatlarınıza 2 adet talimat için 50 TL, 3 adet talimat için 75 TL ve 4 adet ve üzeri talimatlarınız için 100 TL ParaPuan hediye!

CardFinans Nakit

CardFinans ile Boyner.com.tr'de 75 TL indirim ve 9 taksit!

CardFinans bireysel kredi kartınız veya CardFinans Nakit ile Boyner.com.tr'den 10 Mayıs'a kadar tek seferde yapacağınız 400 TL ve üzeri ilk alışverişinizde mevcut indirimlere ek 75 TL indirim fırsatı sizleri bekliyor! Üstelik 9 taksitle!

CardFinans Nakit

CardFinans ile Watsons'ta 20 TL ParaPuan!

CardFinans bireysel kredi kartınız veya CardFinans Nakit ile mart ayı boyunca Watsons mağazalarında veya watsons.com.tr'den toplamı 100 TL’ye ulaşan ilk alışverişinize 20 TL ParaPuan hediye!

CardFinans Nakit

CardFinans Nakit ile İnternet Alışverişlerinize 50 TL ParaPuan!

5 - 30 Kasım arasında CardFinans Nakit ile internetten tek seferde yapacağınız 100 TL ve üzeri alışverişinize %10'u değerinde ParaPuan hediye!

CardFinans Nakit

CardFinan ile Altınyıldız Classics'te size özel %10 indirim!

Altınyıldız Classics mağazalarından 1 Kasım'a kadar yapacağınız 250 TL ve üzeri alisverişinize tüm indirim ve kampanyalara ek size özel %10 indirim ve 9 taksit fırsatı sizleri bekliyor!

CardFinans Nakit

CardFinans ile Beymen Business'da size özel %10 indirim!

Beymen Business mağazalarından 1 Kasım'a kadar yapacağınız 250 TL ve üzeri alisverişinize tüm indirim ve kampanyalara ek size özel %10 indirim ve 9 taksit fırsatı sizleri bekliyor!

CardFinans Nakit

CardFinans ile Boyner.com.tr'de 100 TL indirim ve 9 taksit!

CardFinans bireysel kredi kartınız ve CardFinans Nakit ile Boyner.com.tr'den 18 Ekim'e kadar tek seferde yapacağınız 400 TL ve üzeri ilk alışverişinizde mevcut indirimlere ek 100 TL indirim fırsatı sizleri bekliyor! Üstelik 9 taksitle!

CardFinans Nakit

CardFinans Nakit ile Koton'da 150 TL ParaPuan!

CardFinans Nakit ile Koton'dan 1 Ekim – 31 Aralık 2019 arasında tek seferde yapacağınız 150 TL ve üzeri her alışverişinizin %10’u degerinde, toplamda 150 TL’ye varan ParaPuan hediye!

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER
CardFinans Nakit Genel Bilgiler
CardFinans Nakit kampanyaları, ParaPuan fırsatları, güncel bilgileri
CardFinans Nakit kampanyaları, CardFinans Nakit ParaPuan fırsatları, CardFinans Nakit güncel taksit seçenekleri ve daha fazlası için bizi takip edin.