QNB First

CardFinans'tan market alışverişlerinize 50 TL İndirim!

Aralık ayı boyunca CardFinans ve QNB First bireysel kredi kartlarınızla yapacağınız her 125 TL ve üzeri market harcamanıza %10, toplamda ise 50 TL'ye varan indirim kazanın!

QNB First

QNB First ile Booking.com'da İndirim!

QNB Finansbank Private ve First kredi kartlarınız ile Booking.com’da belirli konaklama yerlerinde, 31 Aralık 2020 tarihine kadar yapacağınız rezervasyonlarda, anında %10 indirim ayrıcalığı!

QNB First

CardFinans ile Boyner.com.tr'de 75 TL indirim ve 9 taksit!

CardFinans bireysel kredi kartınız veya CardFinans Nakit ile Boyner.com.tr'den 27 Ekim'e kadar tek seferde yapacağınız 400 TL ve üzeri ilk alışverişinizde mevcut indirimlere ek 75 TL indirim fırsatı sizleri bekliyor! Üstelik 9 taksitle!

QNB First

Beymen Business'da CardFinans'a özel %10 indirim!

CardFinans'ınızla Beymen Business mağazalarından 1 Kasım tarihine kadar yapacağınız 250 TL ve üzeri alisverişinize tüm indirim ve kampanyalara ek size özel %10 indirim ve 9 taksit fırsatı sizleri bekliyor!

QNB First

Altınyıldız Classics'te CardFinans'a özel %10 indirim!

CardFinans'ınızla Altınyıldız Classics mağazalarından 1 Kasım tarihine kadar yapacağınız 250 TL ve üzeri alisverişinize tüm indirim ve kampanyalara ek size özel %10 indirim ve 9 taksit fırsatı sizleri bekliyor!

QNB First

CardFinans ile ebebek'te 30 TL ParaPuan!

CardFinans bireysel kredi kartınız veya CardFinans Nakit ile ebebek’ten mayıs ayı sonuna kadar tek seferde yapacağınız 200 TL ve üzeri ilk alışverişinize 30TL ParaPuan!

QNB First

CardFinans ile adl.com.tr'de 30 TL indirim ve 7 taksit!

CardFinans bireysel kredi kartınız ile adl.com.tr'den 10 Mayıs'a kadar tek seferde yapacağınız 300 TL ve üzeri ilk alışverişinizde mevcut indirimlere ek 30 TL indirim fırsatı sizleri bekliyor! Üstelik 7 taksitle!

QNB First

CardFinans'tan Oyuncak-Kitap Kampanyası ile 50 TL ParaPuan!

Mayıs ayı sonuna kadar CardFinans ve QNB First bireysel kredi kartlarınızla, farklı günlerde veya aynı gün farklı işyerlerinde tek seferdeki her 100 TL ve üzeri internetten oyuncak, kitap ve kırtasiye alışverişlerinize 10 TL, toplamda ise 50 TL'ye varan ParaPuan hediye!

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER
QNB First Genel Bilgiler
QNB First kampanyaları, parapuan fırsatları, artı taksit ve indirim seçenekleri
QNB First kredi kartı kampanyaları, QNB First parapuan fırsatları, QNB First artı taksit kampanyaları ve daha fazlası için bizi takip edin.