QNB First

Love my body ‘de 50 TL ParaPuan ve 7 taksit!

CardFinans bireysel kredi kartınızla 25 Ocak – 16 Şubat 2020 tarihleri arasında Love my body mağazaları ve lovemybody.com.tr’den yapacağınız 350 TL ve üzeri ilk alışverişinize Love my body mağazalarında geçerli 50 TL ParaPuan hediye! Üstelik 7'ye varan taksit fırsatıyla!

QNB First

CardFinans ile adL'de 50 TL ParaPuan ve 7 taksit!

CardFinans bireysel kredi kartınızla 25 Ocak – 16 Şubat 2020 tarihleri arasında adL mağazaları ve adl.com.tr’den yapacağınız 350 TL ve üzeri ilk alışverişinize adL mağazalarında geçerli 50 TL ParaPuan hediye! Üstelik 7'ye varan taksit fırsatıyla!

QNB First

CardFinans ile Altınyıldız Classics'te size özel %10 indirim!

Altınyıldız Classics mağazalarından 24 Ocak'a kadar CardFinans ile yapacağınız 250 TL ve üzeri alisverişinize %70'e varan indirime ek size özel %10 indirim ve 9 taksit fırsatı sizleri bekliyor!

QNB First

CardFinans ile Boyner.com.tr'de 100 TL indirim ve 9 taksit!

CardFinans bireysel kredi kartınız ile Boyner.com.tr'den 24 Ocak'a kadar tek seferde yapacağınız 500 TL ve üzeri ilk alışverişinizde mevcut indirimlere ek 100 TL indirim fırsatı sizleri bekliyor! Üstelik 9 taksitle!

QNB First

Koton'da 20 TL ParaPuan ve peşin fiyatına 6'ya varan taksit!

CardFinans bireysel kredi kartınızla Koton'lardan, http://www.koton.com 'dan veya anlaşmalı Koton bayilerinden 2 Şubat'a kadar yapacağınız 150 TL üzeri ilk alışverişinize şubat ayı sonuna kadar Koton'da geçerli 20 TL ParaPuan ve peşin fiyatına 6’ya varan taksit fırsatı!

QNB First

QNB First ile Vakko'da 6’ya varan taksit!

1 Ocak - 31 Aralık 2020 tarihleri arasında QNB First veya QNB First Doctors kredi kartınızla Vakko, Vakko Boutique, Vakkorama, V2K designers ve Online Shop'da aralık ayı sonuna kadar 6 taksit imkanı.

QNB First

QNB Finansbank Kredi Kartları ile Que'da 150 TL indirim!

QNB First kredi kartınızla Que mağazalarında 18 Aralık'a kadar tek seferde yapacağınız 750 TL üzeri alışverişlerinize 150 TL indirim imkanı! Üstelik 7 taksitle!

QNB First

QNB Finansbank Kredi Kartları ile Divarese'de 100 TL indirim Fırsatı!

QNB First ve Cardfinans kredi kartılarınızla Divarese mağazaları ve divarese.com.tr'de 18 Aralık'a kadar tek seferde yapacağınız 600 TL üzeri alışverişlerinize 100 TL indirim imkanı! Üstelik 7 taksitle!

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER
QNB First Genel Bilgiler
QNB First kampanyaları, parapuan fırsatları, artı taksit ve indirim seçenekleri
QNB First kredi kartı kampanyaları, QNB First parapuan fırsatları, QNB First artı taksit kampanyaları ve daha fazlası için bizi takip edin.