QNB First

CardFinans ile CardFinans Otomatik Fatura Ödeme Talimatı Kampanyası

CardFinans ve QNB First logolu kredi kartınızla veya QNB Finansbank vadesiz hesabınız üzerinden, 1-31 Ekim 2022 tarihleri arasında vereceğiniz her yeni otomatik fatura ödeme talimatı başına 40 TL olmak üzere, toplamda 120 TL’ye varan 25 gün geçerli ParaPuan kazanma fırsatı!

QNB First

CardFinans Dijital Ödeme Çözümleriyle 100 TL ParaPuan Hediye!

CardFinans ve QNB First bireysel kredi kartlarınızla 20 Ekim’e kadar Karekod ile Ödeme veya Mobil Temassız Ödeme (NFC) ile tek seferde yapacağınız her 150 TL ve üzeri harcamanıza %10, toplam 100 TL’ye varan ParaPuan kazanma fırsatı! Kazandığınız ParaPuan'larınızı 30 Kasım'a kadar kullanılabilirsiniz.

QNB First

CardFinans'tan market alışverişlerinize 50 TL İndirim!

Aralık ayı boyunca CardFinans ve QNB First bireysel kredi kartlarınızla yapacağınız her 125 TL ve üzeri market harcamanıza %10, toplamda ise 50 TL'ye varan indirim kazanın!

QNB First

QNB First ile Booking.com'da İndirim!

QNB Finansbank Private ve First kredi kartlarınız ile Booking.com’da belirli konaklama yerlerinde, 31 Aralık 2020 tarihine kadar yapacağınız rezervasyonlarda, anında %10 indirim ayrıcalığı!

QNB First

CardFinans ile Boyner.com.tr'de 75 TL indirim ve 9 taksit!

CardFinans bireysel kredi kartınız veya CardFinans Nakit ile Boyner.com.tr'den 27 Ekim'e kadar tek seferde yapacağınız 400 TL ve üzeri ilk alışverişinizde mevcut indirimlere ek 75 TL indirim fırsatı sizleri bekliyor! Üstelik 9 taksitle!

QNB First

Beymen Business'da CardFinans'a özel %10 indirim!

CardFinans'ınızla Beymen Business mağazalarından 1 Kasım tarihine kadar yapacağınız 250 TL ve üzeri alisverişinize tüm indirim ve kampanyalara ek size özel %10 indirim ve 9 taksit fırsatı sizleri bekliyor!

QNB First

Altınyıldız Classics'te CardFinans'a özel %10 indirim!

CardFinans'ınızla Altınyıldız Classics mağazalarından 1 Kasım tarihine kadar yapacağınız 250 TL ve üzeri alisverişinize tüm indirim ve kampanyalara ek size özel %10 indirim ve 9 taksit fırsatı sizleri bekliyor!

QNB First

CardFinans ile ebebek'te 30 TL ParaPuan!

CardFinans bireysel kredi kartınız veya CardFinans Nakit ile ebebek’ten mayıs ayı sonuna kadar tek seferde yapacağınız 200 TL ve üzeri ilk alışverişinize 30TL ParaPuan!

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER
QNB First Genel Bilgiler
QNB First kampanyaları, parapuan fırsatları, artı taksit ve indirim seçenekleri
QNB First kredi kartı kampanyaları, QNB First parapuan fırsatları, QNB First artı taksit kampanyaları ve daha fazlası için bizi takip edin.