İş’te Üniversiteli

Beyaz eşya, mobilya, ev dekorasyonu alışverişlerinizde ilave 4 taksit fırsatı!

31 Aralık’a kadar, Maximum Kart'ınızla kampanyaya dahil Maximum iş yerlerinden yapacağınız 300 TL ve üzeri beyaz eşya, mobilya, klima/kombi, yapı market, ev tekstili ve züccaciye alışverişlerinizde ilave 4 taksit ayrıcalığı!

İş’te Üniversiteli

VitrA'da 12 Aya Varan Taksit veya Taksit Erteleme Ayrıcalıkları!

31 Aralık 2022 tarihine kadar, Maximum Kart'ınızla anlaşmalı Vitra mağazalarından yapacağınız alışverişlerinizde 12 aya varan taksit veya taksit erteleme ayrıcalıkları!

İş’te Üniversiteli

İntema'da 12 Aya Varan Taksit veya Taksit Erteleme Ayrıcalıkları!

31 Aralık 2022 tarihine kadar, Maximum Kart'ınızla anlaşmalı İntema mağazalarından yapacağınız alışverişlerinizde 12 aya varan taksit veya taksit erteleme ayrıcalıkları!

İş’te Üniversiteli

BiSU Hızlı Teslimat'tan 60 TL İndirim Kampanyası

Maximum Mobil’den katılıma özel, BiSU Hızlı Teslimat'tan Maximum Kart'ınız ile tek seferde yapacağınız 150 TL ve üzeri ilk siparişinize 60 TL İndirim!

İş’te Üniversiteli

BiSU Hızlı Teslimat ile Maximum Mobil kullanıcılarına özel ilk defa verilen su siparişinde ilk 2 su 1’er Kuruş!

Maximum Mobil’den katılıma özel, BiSU Hızlı Teslimat'tan Maximum Kart kullanıcılarına özel  ilk defa verilen su siparişinde ilk 2 su 1’er Kuruş!

İş’te Üniversiteli

ÇiçekSepeti'nde 3 Taksit Fırsatı!

1-31 Aralık 2022 tarihleri arasında Maximum Kartınız ile ÇiçekSepeti‘nden gerçekleştireceğiniz alışverişlerinizde 3 taksit fırsatı!

İş’te Üniversiteli

Spor Harcamalarınızda Geçerli +4 Taksit Fırsatı!

Maximum Kart'ınızla spor ürünleri satan sektörlerde faaliyet gösteren Maximum üye işyerlerinden, 31 Aralık 2022 tarihine kadar tek seferde yapacağınız 500 TL ve üzeri 2-8 taksitli alışverişlerinizde ilave 4 taksit fırsatı!

İş’te Üniversiteli

Hepsiburada Seyahat MaxiPuan Kampanyası!

İşcep veya Maximum Mobil’den katılıma özel Hepsiburada Seyahat’ten 1-31 Aralık 2022 tarihleri arasında ilk ve tek seferde yapılacak 750 TL ve üzeri uçak bileti alımınıza 50 TL MaxiPuan!

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER
İş’te Üniversiteli Genel Bilgiler
İş’te Üniversiteli kampanyaları, indirimleri, MaxiPuan fırsatları, artı taksit
İş’te Üniversiteli kampanyaları, İş’te Üniversiteli indirim fırsatları, İş’te Üniversiteli Puan fırsatları, İş’te Üniversiteli artı taksit fırsatları, İş’te Üniversiteli taksit atlat fırsatları, İş’te Üniversiteli güncel haberleri ve daha fazlası için bizi takip edin.