Digiturk

Alternatif Bank Bonus Digiturk Kampanyası!

İster futbol heyecanıyla evinizi tribüne çevirin, ister sinema keyfi yaşayın. Digiturk’ün en çok tercih edilen paketlerine Alternatif Bank Bonus kredi kartınız ile 12 ay boyunca sadece 9 aylık yayın bedeli karşılığında sahip olabilirsiniz.

Digiturk

Turuncu Ekstra'lılara beIN CONNECT Taraftar Paketi tam 1 yıl ücretsiz!

Süper Lig maçlarını Taraftar Paketi ile kurulum olmadan ücretsiz izleyin! Takımınızın 2019-2020 sezonu Süper Lig maçlarını beIN CONNECT Taraftar Paketi ile kurulum olmadan istediğiniz yerde ücretsiz izleyin!

Digiturk

TEB Kredi Kartları ile Digiturk Paketlerinde %40'a Varan İndirim!

TEB Banka ya da Kredi Kartın ile Digiturk üyesi ol, %40'a varan indirimle Digiturk keyfini yaşa! 31 Aralık 2019 tarihine kadar alacağınız 12 aylık yeni Digiturk Ailenin Yıldızı, Filmin Yıldızı ve Sporun Yıldızı paket üyeliklerinde %40'a varan indirim fırsatını kaçırmayın.

Digiturk

Axess'e özel Digiturk’te 150 TL’ye varan chip-para!

4 Aralık 2019 - 3 Ocak 2020 döneminde Digiturk çağrı merkezinden satın alacağınız Taraftar, Sporun Yıldızı ve Yıldız Dolu paketlerde Axess’e özel 150 TL’ye varan chip-para hediye!

Digiturk

Paraf ile Digiturk Paketleri 12 Taksit ve 120 TL ParafPara Hediyeli!

Paraf ile 30 Kasım 2019 tarihine kadar Digiturk Çağrı Merkezi üzerinden, Paraf POS’larından yapılacak yıllık Digiturk Spor paketi ve Taraftar Paketi üyeliklerinde 12 taksit ile ödeme imkânı sunulacaktır ve 120TL ParafPara hediye edilecektir.

Digiturk

CardFinans’tan Digiturk’te indirim!

31 Aralık 2019 tarihine kadar CardFinans’ınızla Digiturk üyesi olun, 8 aylık fiyatına 12 ay Digiturk keyfi yaşayın!

Digiturk

Digiturk’te 150 TL'ye Varan MaxiPuan!

Digiturk’te 4 - 31 Ekim tarihleri arasında 150 TL'ye Varan MaxiPuan!

Digiturk

Digiturk’te 150 TL'ye Varan MaxiPuan!

Maximum Digiturk kampanyası kapsamında 1 yıllık; Beşiktaş, Fenerbahçe ya da Galatasaray Taraftar, Sporun Yıldızı, Filmin ve Sporun Yıldızı ya da Yıldız Dolu paketlerinden birini Maximum özellikli kredi kartı veya Bankamatik kartıyla alın 150 TL MaxiPuan kazanın. Digiturk paket değişikliklerinde veya mevcut paket yenilemelerinde ise 75 TL MaxiPuan kazanın.

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER