İş Kültür Yayınları

QR ile İş Kültür’de 20 TL MaxiPuan!

31 Ekim’e kadar İş Kültür’den Maximum Mobil QR ile tek seferde 100 TL ve üzeri alışveriş yapın, 20 TL MaxiPuan kazanın! Üstelik kargo bedava!

İş Kültür Yayınları

İş Kültür Yayınları’nda Maximum'a Özel Fırsatlar!

İş Kültür mağazalarında İş Bankası kartları ile yapacağınız alışverişlerde %25 indirim ve 250 TL üzeri 2 taksitli alışverişlerde ilave 3 taksit fırsatından yararlanın!

İş Kültür Yayınları

Babalar Gününde 40 TL’ye Varan MaxiPuan!

​7-16 Haziran tarihleri arasında Maximum Mobil’den kampanyaya katılın, giyim, giyim aksesuarı, ayakkabı, kozmetik, züccaciye ve optik sektörleri ile seçili kitabevlerinden farklı günlerde ve tek seferde yapacağınız ilk 150 TL ve üzeri alışverişinizden sonraki ikinci 150 TL ve üzeri alışverişinize 25 TL, üçüncü alışverişinize 15 TL , toplamda 40 TL MaxiPuan kazanın!

İş Kültür Yayınları

Maximum Kart ile İş Kültür Yayınları’nda %25 İndirim!

İş Kültür Yayınları mağazalarında ve iskultur.com.tr’de İş Bankası kartlarına %25 indirim! İndirimden hem İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları hem de İş Bankası Bankamatik Kartlarıyla faydalanabilirsiniz.

İş Kültür Yayınları

Öğretmenler Günü’ne Özel İş Kültür Yayınları’nda %35 İndirim

Maximum Kart’ınızla 19-30 Kasım tarihleri arasında, öğretmen kimlik kartınızı ibraz ederek İş Kültür Yayınları mağazalarından yapacağınız alışverişlerde %35 indirim!

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER