GenPa

Maximum ile Maximum Gaming Kart'ınızdan %10 GamingPuan!

1-31 Ekim 2022 tarihleri arasında Maximum Gaming Kart’ın ile seçili e-ticaret siteleri üzerinden yapacağın alışveriş işlemlerinde harcama tutarının %10’u kadar, aylık bazda ise azami 100 TL GamingPuan kazan!

GenPa

E-Ticaret Alışverişlerinize 100 TL MaxiPuan!

Maximum Mobil’e özel, seçili e-ticaret sitelerinden 1-15 Aralık 2020 tarihleri arasında tek seferde yapacağınız 300 TL ve üzeri ikinci alışverişinize 50 ve üçüncü alışverişinize 50 TL olmak üzere toplam 100 TL MaxiPuan!

GenPa

Alışverişiniz Genpa'dan fırsatları İş Bankası'ndan!

750 TL - 15.000 TL arasındaki tutarlarda genpa.com.tr sitesinden Anında Alışveriş Kredisi ile yapacağınız alışverişlerde %20'ye varan indirim!

GenPa

Garanti BBVA'dan Online Alışveriş Kredisi!

Alışveriş sırasında ihtiyaçlarınızı ertelemeden anında kullanabileceğiniz krediler Garanti BBVA’da! Anlaşmalı firmalardan yapacağınız alışverişlerinizde ister internetten, ister de mağazadan anında kredinizi kullanabilirsiniz.

GenPa

Garanti Bankası'ndan Online Alışveriş Kredisi

İhtiyaçlarınızı daha fazla ertelemeyin! E-ticaret sitelerinden yaptığınız alışverişlerde istediğiniz ürünleri Garanti Alışveriş Kredisi ile kolayca satın alabilirsiniz. Uygun faiz oranları ve esnek taksit imkanlarıyla alışverişlerinizi ertelemeyin, hayalinizdeki ürüne tam da istediğiniz anda sahip olun.

GenPa

Garanti Alışveriş Kredisi!

Garanti Alışveriş Kredisi ile anlaşmalı firmalardan 750 TL ile 15.000 TL arasında yapacağınız cep telefonu, tablet ve bilgisayar alışverişlerinizde 3 aydan 6 aya kadar, diğer ürün kategorilerinde yapacağınız alışverişlerinizde 3 aydan 36 aya kadar, taksit imkânıyla istediğiniz ürünleri kolayca satın alabilirsiniz.

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER