Samsung

Garanti BBVA'dan Online Alışveriş Kredisi!

Alışveriş sırasında ihtiyaçlarınızı ertelemeden anında kullanabileceğiniz krediler Garanti BBVA’da! Anlaşmalı firmalardan yapacağınız alışverişlerinizde ister internetten, ister de mağazadan anında kredinizi kullanabilirsiniz.

Samsung

Akbank Mobil’e özel Samsung ürünlerinde %25'e varan indirim!

Samsung’un seçili ürünleri %25’e varan indirim Akbank Mobil’de seni bekliyor! Bu fırsattan yararlanmak için Akbank Mobil’den indirim kodunu al. Yeni Samsung’unu sana özel fiyatlarla hemen satın al.

Samsung

Paraf ile Samsung'da +6 Taksit Fırsatı!

31 Mart 2020 tarihine kadar Paraf üyesi Samsung mağazalarından yapılan 100 TL ve üzeri işlemlerde +6 taksit fırsatı sizleri bekliyor.

Samsung

Wings ile Seçili Markalarda 2 Kat Mil Puan!

Wings ile seçili markalarda yapacağınız alışverişlerinizde harcamanızın 2 katı kadar Mil Puan, aylık toplam 20.000 Mil Puan hediye.

Samsung

Bonus ile Beyaz Eşya Sektöründe +3 Taksit

Bonus ile seçili beyaz eşya markalarında 100TL ve üzeri 2,3,4,5,6,7,8,9 taksitli işlemlere +3 taksit fırsatı sizleri bekliyor.

Samsung

Maximum ile Samsung’da İlave 5 Taksit Ayrıcalığı!

31 Ekim 2019 tarihine kadar, Maximum Kart'ınızla Samsung’ta yapacağınız 300 TL ve üzeri alışverişlerinizde ilave 5 taksit ayrıcalığı!

Samsung

Samsung akıllı cihazlarda kaçırılmayacak fırsatlar Garanti’de!

21 Mart 2019 tarihine kadar Garanti Cep/Internet’e giriş yapın, seçili 3 telefonda geçerli %20 indirim ve S10e lansmanına özel ek avantajlardan faydalanın.

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER