Yemeksepeti

Yemeksepetinde Maximum Mobil ile Ödeyenlere 10 TL MaxiPuan!

1-31 Ekim tarihleri arasında Maximum Mobil uygulamamız üzerinden kampanyamıza katılın, yemeksepeti mobil uygulamasından “Maximum Mobil ile öde” seçeneği ile vereceğiniz 50 TL ve üzeri ilk siparişinize 10 TL MaxiPuan kazanın!

Yemeksepeti

Maximum İle 100 TL MaxiPuan Kazandıran Dörtlü Kampanya!

15 – 31 Ekim 2020 tarihleri arasında e-ticaret, giyim&kozmetik, market sektörlerinin her birinde ve Yemeksepet’inde tek seferde 150 TL ve üzeri harcama yapın 100 TL MaxiPuan kazanın!

Yemeksepeti

Maximum Gaming Kart’tan Yemeksepetinde 10 TL indirim!

15 - 25 Ocak 2020 tarihleri arasında Maximum Mobil’den Maximum Gaming Kart’ınızı alın, yapacağınız 10 TL ve üzeri ilk alışverişinizde Yemeksepeti’nde kullanmak üzere 10 TL indirim kazanın!

Yemeksepeti

Maximum Mobil Yemeksepeti’nde %20 MaxiPuan Ayrıcalığı!

​1-31 Ocak tarihleri arasında Maximum Mobil uygulaması üzerinden vereceğiniz Yemeksepeti sipariş tutarınızın %20’si kadar MaxiPuan ayrıcalığı!

Yemeksepeti

BanaBi'de İlk Siparişinizin %25'i kadar MaxiPuan!

23-29 Aralık tarihleri arasında Maximum Mobil uygulamamız üzerinden kampanyamıza katılın, Yemeksepeti.com/banabi, BanaBi mobil uygulamalarından tek seferde vereceğiniz 25 TL ve üzeri ilk siparişinizin %25’i kadar Maxi Puan kazanın !

Yemeksepeti

Maximum Mobil Yemeksepeti’nde %20 MaxiPuan Ayrıcalığı!

1 - 30 Kasım tarihleri arasında Maximum Mobil uygulaması üzerinden vereceğiniz Yemeksepeti sipariş tutarınızın %20’si kadar MaxiPuan ayrıcalığı!

Yemeksepeti

Maximum Mobil Yemeksepeti’nde %20 MaxiPuan Ayrıcalığı!

1 - 31 Ekim tarihleri arasında Maximum Mobil uygulaması üzerinden vereceğiniz Yemeksepeti sipariş tutarınızın %20’si kadar MaxiPuan ayrıcalığı!

Yemeksepeti

Yemeksepeti’nde ayın son perşembesinde %50 MaxiPuan!

26 Eylül 2019 tarihinde Maximum Mobil uygulamamız üzerinden kampanyamıza katılın, Yemeksepeti.com, yemeksepeti mobil uygulamalarından ve Maximum Mobil’den tek seferde vereceğiniz 35 TL ve üzeri ilk siparişinizin %50'si kadar MaxiPuan kazanın!

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER