Gratis

TEB kredi kartlarına özel Gratis.com’da 20 TL Bonus!

CEPTETEB Mobil Uygulaması’ndan kampanyaya katılın, TEB kredi kartlarınızla Gratis.com’da tek seferde yapacağınız 100 TL ve üzeri alışverişe 20 TL Bonus kazanın!

Devamını Oku

Gratis

Axess Mobil'e özel Gratis Beauty'de 15 TL chip-para!

1 – 31 Temmuz 2019 tarihleri arasında Gratis Beauty'de ilk 75 TL ve üzeri alışverişinize 15 TL chip-para hediye!

Devamını Oku

Gratis

Gratis'te Büyük Bayram İndirimi Başladı!

3 Haziran tarihine kadar Gratis Kart’lılara özel seçili yüz bakım markalarında %50; tüm şampuan/saç kremi markalarında %40; seçili makyaj, cilt bakım, güneş bakım markalarında %40 indirim sizlerle!

Devamını Oku

Gratis

Gratis.com’da 25 TL MaxiPuan Kazanın!

Maximum Mobil’den kampanyaya katılın, Maximum Kart’ınızla 1-31 Mayıs tarihleri arasında Gratis.com’da tek seferde 100 TL ve üzeri alışveriş yapın, 25 TL MaxiPuan kazanın!

Devamını Oku

Gratis

Anneler Günü’ne özel büyük Gratis indirimi başladı!

1-12 Mayıs tarihleri arasında Gratis Kart’lılara özel seçili makyaj markalarında %40, seçili yüz bakım markalarında %50, seçili şampuan, saç kremi ve kuru şampuan markalarındaysa %40 indirim sizlerle!

Devamını Oku

Gratis

Büyük Gratis İndirimi Başladı!

18-23 Nisan tarihleri arasında Gratis Kart’lılara özel seçili yüz bakım markalarında %50 indirim, seçili makyaj, cilt bakım, ağız bakım, koku, duş & banyo markalarında, şampuan/saç kremi/kuru şampuan markalarında %40 indirim!

Devamını Oku

Gratis

10. Gratis Çocuklar Arası Resim Yarışması Başladı!

Geleceğimizin mimarları, temiz ve sağlıklı yarınlar için Çevreni nasıl koruyorsun? temalı resimler çiziyor; dereceye girenleri birbirinden güzel hediyeler bekliyor!

Devamını Oku

Gratis

Gratis, Sevgililer Günü’nde Büyük Bir İndirim Yapar, Seni Kalbinden Yakalar!

6-14 Şubat tarihleri arasında Gratis Kart’lılara özel TÜM şampuan/saç kremi markalarında ve seçili makyaj markalarında %40 indirim! Ayrıca seçili yüz bakım markalarında ise %50 indirim ve daha birçok üründe fırsatlar sizleri bekliyor!

Devamını Oku

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER