Watsons

Watsons'ta 20 TL ParaPuan!

CardFinans bireysel kredi kartınızla ağustos ayı sonuna kadar Watsons mağazaları veya watsons.com.tr'den tek seferde yapacağınız 100 TL üzeri ilk alışverişinize 20 TL ParaPuan hediye!

Devamını Oku

Watsons

HSBC Advantage ile Watsons'ta 20 TL NakitPuan fırsatı!

01 - 31 Ağustos tarihleri arasında HSBC Advantage ile Watsons mağazalarından tek seferde yapacağınız 100 TL ve üzeri harcamanıza 20 TL NakitPuan hediye!

Devamını Oku

Watsons

Watsons The Lifeco Bodrum Detoks Kampı Çekiliş Sonucu Açıklandı!

Watsons tarafından 24 Temmuz 2019 tarihinde gerçekleştirilen çekilişle 2 kişi The Lifeco Bodrum Detoks Kampı, 25 kişi de The Lifeco hediye paketi kazandı. İşte çekiliş sonunda ödül kazanan asil ve yedek talihliler...

Devamını Oku

Watsons

Axess Mobil'e özel Watsons'ta 20 TL chip-para!

1 – 31 Temmuz 2019 tarihleri arasında Mobil'e özel Watsons'ta ilk 100 TL ve üzeri alışverişinize 20 TL chip-para hediye!

Devamını Oku

Watsons

Watsons Yaz Festivali Başladı!

Makyaj, cilt bakım, saç bakımı ve daha bir çok kategoride %50'ye varan indirim watsons.com.tr'de ve Watsons mağazalarında sizleri bekliyor fırsatı kaçırma.

Devamını Oku

Watsons

Watsons mağazalarından 20 TL NakitPuan hediye!

Haziran ayı boyunca HSBC Advantage ile Watsons mağazalarından tek seferde ve farklı günlerde yapacağınız ikinci 50 TL ve üzeri harcamanıza 20 TL NakitPuan hediye!

Devamını Oku

Watsons

Axess Mobil'e özel Watsons'ta 20 TL chip-para!

1 – 31 Mayıs 2019 tarihleri arasında Axess Mobil'e özel Watsons'ta ilk 100 TL ve üzeri alışverişinize 20 TL chip-para hediye!

Devamını Oku

Watsons

İçinizdeki çocuğu mutlu etme fırsatı Watsons'tan!

23 Nisan’a özel, en sevdiğiniz ürünlerde %50’ye varan indirim şimdi kargo bedava fırsatı ile watsons.com.tr’de ve tüm Watsons mağazalarında sizleri bekliyor!

Devamını Oku

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER