Biletix

World’e özel 3. Uluslararası Gastroekonomi Zirvesi biletlerinde % 20 indirim!

Gastronomi baş döndüren bir hızla gelişiyor. Bu hıza ayak uydurmak isteyenler TURYİD (Turizm Restaurant Yatırımcıları ve İşletmecileri Derneği ) tarafından düzenlenen 3. Global Gastroekonomi Zirvesi’nde buluşuyor.

Biletix

biletix.com’dan QR Kod ile yapılacak her işlemde %25, toplamda 25 TL indirim!

1 – 29 Şubat 2020 tarihleri arasında World Mobil veya Yapı Kredi Mobil aracılığıyla biletix.com’dan QR Kod ile yapılacak her işlemde %25, toplamda 25 TL indirim!

Biletix

World Sömestir Çocuk Şenliği Worldcard’lılara %15 indirimli!

Vadaa çocuklarınızı şenliğe davet ediyor! Çocuğunuza eğlenceli bir sömestir tatilini yaşatmak istiyorsanız, sizi de 18 Ocak’ta Volkswagen Arena’da gerçekleşecek World Sömestir Çocuk Şenliği’ne bekliyoruz.

Biletix

Biletix.com'da QR Kod Ödeme ile %25 indirim!

01 - 31 Aralık 2019 tarihleri arasında Biletix.com'dan QR Kod Ödeme ile yapılacak her işlemde %25, toplam 25 TL indirim fırsatı sizleri bekliyor.

Biletix

World Sömestr Çocuk Şenliği

18 Ocak 2020 tarihine kadar World'e özel Biletix.com üzerinden World Sömestr Çocuk Şenliği bilet alımlarında %15 indirim! Üstelik 6 taksit fırsatıyla!

Biletix

Biletix.com'dan QR Kod Ödeme ile 25 TL indirim fırsatı!

1 – 30 Kasım 2019 tarihleri arasında World Mobil veya Yapı Kredi Mobil aracılığıyla Biletix.com'dan QR Kod Ödeme ile yapılacak her işlemde %25, toplam 25 TL indirim!

Biletix

Yapı Kredi Worldcard'lılara İstanbul Komedi Festivali %50 indirimli!

13 Ekim - 3 Kasım tarihleri arasında gerçekleşecek İstanbul Komedi Festivali'nde hep birlikte gülelim diye, festival biletleri Worldcard sahiplerine %50 indirimle.

Biletix

Musa Göçmen Senforock, Metallica Senfoni!

Metallica parçalarını senfoni orkestrası ile harmanlayan dünyaca ünlü orkestra şefi Musa Göçmen’in 28 Eylül ve 16 Ekim'de Grand Pera’nın eşsiz atmosferinde gerçekleştireceği konserlerdeki yerinizi alın.

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER