Money Club Card

lezzetlihediye.com’da 25 TL anında indirim!

GarantiPay ile www.lezzetlihediye.com’da yapacağınız 75 TL üzeri ürün alımlarında alışverişlerde 25 TL anında indirim fırsatı sizleri bekliyor.

Money Club Card

Migros ve Petrol Ofisi Müşterileri Hem Yakıt Hem Market Alışverişlerinde Avantajlı!

12 Eylül – 09 Ekim 2019 tarihleri arasında anlaşmalı Petrol Ofisi istasyonlarından ve Migros, Tansaş, Macrocenter, 5M Migros, Migros Jet mağazalarından veya Migros Sanal Market’ten Money Club Kart, Money Bonus veya Positive Card ile yapılacak alışverişlerde toplam 30 TL puan hediye! Üstelik Kampanyadan 2 defa faydalanarak 60 TL değerinde puan hediye!

Money Club Card

Yerde 1500 TL'ye Gökte 3000 Mil Hediye!

1-31 Ocak 2019 tarihleri arasında Macrocenter mağazalarında Money Club Kart, Money Bonus veya Money Club özellikli kartlar ile yapılan toplamda 1500TL'lik alışverişe THY yolcu programı Miles&Smiles'dan 3000 Mil hediye edilecektir.

Money Club Card

Taze Balık Money Kampanyası

6 Aralık – 19 Aralık 2018 tarihleri arasında Migros, 5M Migros, Migros Jet mağazalarından veya Sanal Market’ten kayıtlı Money Club özellikli kartlar ile tek seferde 55 TL ve üzeri Taze Balık alışverişine 10 Money hediye edilecektir.

Money Club Card

BKM Express ile Migros Mağazalarında 10 Money hediye!

6-23 Aralık 2018 tarihleri arasında Money Club Kart ile tek seferde 75 TL ve üzeri alışverişlerde Migros, 5M Migros, Migros jet, Macrocenter mağazalarının Kasa ve Jet Kasa’larında BKM Express ile ödeme yapan müşterilere 10 Money hediye edilecektir.

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER
Money Club Card Genel Bilgiler
Money Club kampanyaları, indirimleri, güncel Money kazanma fırsatları
Money Club kampanyaları, Money Club indirim fırsatları, Money Club güncel haberleri ve daha fazlası için takip edin.