Bonus Flaş

İnternetten yapacağınız mobilya alışverişlerinize 50 TL Bonus!

Bonus Flaş üzerinden kampanyaya katılın, İnternet üzerinden, Garanti BBVA POS’larından yapacağınız her 300TL ve üzeri mobilya alışverişinize 25 tl, toplam 50 tl bonus kazanın.

Bonus Flaş

İnternetten yapacağınız yapı market alışverişlerinize 50 TL Bonus!

Bonus Flaş üzerinden kampanyaya katılın, İnternet üzerinden, Garanti BBVA POS’larından yapacağınız her 500 TL ve üzeri yapı market alışverişinize 25 tl, toplam 50 tl bonus kazanın.

Bonus Flaş

Bonusflaş’tan Mobil Ya Da Qr İle Ödeme Yapın Bonuslarınızı Katlayın!

Alışverişlerinizde BonusFlaş ile mobil ödeme veya QR ile ödemeyi kullanarak ekstra bonus kazanabilirsiniz.

Bonus Flaş

Eczane harcamalarınıza toplam 50 TL Bonus!

Bonus Flaş üzerinden kampanyaya katılın, 31 Mayıs’a kadar eczanelerden yapacağınız alışverişlerinizde tek seferde yapacağınız 75 TL ve üzeri her harcamanıza 10 TL, toplam 50 TL bonus kazanın.

Bonus Flaş

Online kitap ve oyuncak alışverişinize toplam 30 TL bonus!

Bonus Flaş üzerinden kampanyaya katılın, İnternetten Garanti BBVA POS’larından yapacağınız her 50 TL ve üzeri kitap ve oyuncak alışverişlerinize %20, toplam 30 TL bonus kazanın.

Bonus Flaş

Temassız harcamalarınıza %5 bonus!

BonusFlaş’tan kampanyaya katılın, temassız veya mobil ödeme olarak Garanti BBVA POS’larından yapacağınız her harcamanıza %5, toplam 30 TL bonus kazanın.

Bonus Flaş

Yemek siparişlerinize toplam 30 TL Bonus!

BonusFlaş üzerinden kampanyaya katılın, yemek siparişlerinizde tek seferde yapacağınız 50 TL ve üzeri her ikinci harcamanıza 15 TL, toplam 30 TL bonus kazanın.

Bonus Flaş

Ramazanda 100 TL Bonus Fırsatı!

22 Nisan - 26 Mayıs 2020 tarihleri arasında Bonus Card ile market sektöründe tek seferde yapacağınız 125 TL ve üzeri her ikinci harcamaya 20 TL, toplam 100 TL bonus verilecektir.

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER