DenizKartım

Aralık ayında da yemek siparişlerinize 50TL’ye varan bonus desteği Deniz’den!

02 – 31 Aralık 2020 tarihleri arasında DenizBank bireysel kredi kartı ile yapılan her 50 TL ve üzeri restoran ve kafelerden yapacağınız yemek harcamalarında geçerlidir. Yemeğinizi evinize söyleyerek ya da paket servis alarak bonus kazanabilirsiniz.

DenizKartım

Deniz Bonus ile İnternet üzerinden yapacağınız alışverişlerinize 100 TL Bonus!

Marketten elektroniğe, giyimden fatura ödemelerinize her 50 TL ve üzeri internet alışverişinize %10 olmak üzere toplamda 100 TL Bonus!

DenizKartım

Ramazan'da Hepsiexpress alışverişlerinize destek Deniz Bonus'tan.

04 - 17 Mayıs tarihleri arasında DenizBonus bireysel kredi kartınız ile Hepsiexpress üzerinden tek seferde yapacağınız ilk 150 TL ve üzeri alışverişinize 20 TL indirim.

DenizKartım

Mayıs ayında internet alışverişlerinize 100 TL bonus desteği Deniz'den!

Mayıs boyunca DenizBonus bireysel kredi kartınızla internet üzerinden yapacağınız her 50 TL ve üzeri alışverişlerinize %10, toplamda en fazla 100TL bonus kazanabilirsiniz.

DenizKartım

Deniz Bonus'tan Market alışverişinize 100 TL'ye varan bonus!

Deniz Bonus ile Bonus üye işyerlerinde market sektöründe tek seferde yapacağınız 125 TL ve üzeri her ikinci harcamaya 20 TL, toplam 100 TL bonus kazanabilirsiniz.

DenizKartım

Sömestirde Deniz'den 20 TL Bonus Fırsatı!

17 Ocak - 2 Şubat tarihleri arasında kampanyaya SMS veya DenizKartım uygulaması üzerinden katılım gerçekleştirildikten sonra oyuncak ve kırtasiye sektörlerinde, oyun, sinema ve eğlence merkezlerinde tek seferde yapılacak 200 TL ve üzeri harcamanıza 20 TL bonus verilecektir.

DenizKartım

MTV Ödemelerinizde DenizKartım uygulamasına özel 6 taksit imkanı!

06 Ocak – 31 Ocak 2020 tarihleri arasında Tüm Denizbank Bireysel kredi kartları ve Bonus Business kredi kartı ile Gelir İdaresi Başkanlığı internet sitesi www.gib.gov.tr' den, DenizBank internet şubesi, mobil bankacılık, ATM, DenizBank iletişim merkezi ve şubelerinden yapılan Motorlu Taşıtlar ödemeleri 3 taksit ile gerçekleşecektir.

DenizKartım

Deniz Bonus ile 40 TL bonuslu Cuma geldi!

İnternet üzerinden Bonus üye işyerlerinden 30 Kasım'a kadar kadar yapacağınız 200 TL ve üzeri 2. Harcamanıza 20 TL, 4. harcamanıza 20 TL toplam 40 TL bonus kazanabilirsiniz.

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER