fastPay

fastPay ile Temas Ettiğin Tek Şey Kahven Olsun!

Kahve Dünyası’nda paraya veya pos makinelerine dokunmadan QR’ınla ödeme yapmanın keyfini, bir kahveyle çıkart fastPay’li. Üstelik ilk ödemende 10 TL de hediyen var.

fastPay

fastPay ile Dev Burger King® Fırsatı!

Sıcacık hamburger, çıtır çıtır patates müjdesi! Burger King®’de, alışverişlerini fastPay’ini açıp, telefonunu yan çevirerek para veya pos makinesine dokunmadan QR’ınla, temassız yap, ilk ödemende 10 TL iadeni kap.

fastPay

A101'lerde fastPay ile öde, 10 TL hediye!

A101'lerde fastPay'in güzellikleriyle dolu bir dönem başladı! A101'den QR kodla hızlı ve temassız yapacağın ilk ödemene 10 TL hediye, her alışverişinde de %10 iade keyfi seni bekliyor. fastPay ile A101’de jet hızıyla alışveriş devri başlıyor!

fastPay

fastPay 7. yaşında 7 Samsung Galaxy S10 hediye ediyor!

29 Nisan – 5 Mayıs 2019 tarihleri arasında fastPay uygulamasına giriş yaptığında 1, işlem yaptığında ise 1 çekiliş hakkı daha kazanırsın. Günde maksimum 2 çekiliş hakkı kazanarak 7 günde 14 çekiliş hakkı biriktirebilir ve kazanma şansını artırabilirsin.

fastPay

istanbulkart Yüklemesinin Yarısı Deniz'den!

1 Ocak- 31 Mart döneminde fastPay uygulaması üzerinden istanbulkartına yükleme yapan Denizbank Kredi Kartı müşterilerini ekstra sürprizler bekliyor. Denizbank Bireysel Kredi Kartlarına özel kampanyada yapacağınız yüklemelerin yarısı kadar 60 TL Bonus hediye!

fastPay

İstanbulkart’ını fastPay’le yükle 10 TL hediye kazan!

fastPay’le İstanbulkart’ına yapacağın ilk yüklemede 10 TL hediye. Sen de dilediğin kredi kartınla kolayca ve masrafsız şekilde yüklemeni yap, 10 TL hediye fastPay hesabına gelsin!

fastPay

Limak Uludağ Elektrik’te indirim fastPay’den!

Hala elektrik alamadın mı? fastPay ile Limak Uludağ Elektrik faturalarında 10 TL’ye varan iade cepte!

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER