GarantiPay

e-cerez.com'da GarantiPay'e özel 60 TL bonus!

www.e-cerez.com'da 600 TL üzerindeki alışverişinizi GarantiPay kullanarak bonus kartlarınız ile yapın 60 TL bonus kazanın.Kampanyadan BonusFlaş uygulaması üzerinden katılım yapıldıktan sonra ödemesini GarantiPay ile tamamlayanlar faydalanabilir.

GarantiPay

www.network.com.tr'de GarantiPay'le 300 TL bonus!

1-30 Kasım 2023 tarihleri arasındawww.network.com.tr'de Bonus kartlarla tek seferde yapılacak 4.000 TL ve üzeri peşin veya taksitli alışverişlerinizde 300 TL bonus verilecektir.Kampanyadan BonusFlaş uygulaması üzerinden katılım yapıldıktan sonra ödemesini GarantiPay ile tamamlayanlar faydalanabilir.Kampanya dahilindeki işlemlerin mutlaka Garanti BBVA POS'u kullanılarak gerçekleştirilmiş olması gerekmektedir.

GarantiPay

www.damattween.com'da GarantiPay'le 300 TL bonus!

Kampanya kapsamındawww.damattween.com'da 1-30 Kasım 2023 tarihleri arasında, Bonus kredi kartları ile tek seferde, peşin veya taksitli 12.000 TL ve üzeri alışveriş yaparak ödemeyi GarantiPay ile tamamlayan müşteriler, 300 TL bonus kazanacaktır. Kampanyadan yararlanılabilmesi için alışverişlerin mutlaka Garanti BBVA POS'larından geçmesi gerekmektedir.

GarantiPay

www.dsdamat.com'da GarantiPay'le 300 TL bonus!

Kampanya kapsamındawww.dsdamat.com'da 1-30 Kasım 2023 tarihleri arasında, Bonus kredi kartları ile tek seferde, peşin veya taksitli 8.000 TL ve üzeri alışveriş yaparak ödemeyi GarantiPay ile tamamlayan müşteriler, 300 TL bonus kazanacaktır. Kampanyadan yararlanılabilmesi için alışverişlerin mutlaka Garanti BBVA POS'larından geçmesi gerekmektedir.

GarantiPay

www.siemens-home.bsh-group.com/tr'de 500 TL bonus!

Alışverişiniz sepetiniziwww.siemens-home.bsh-group.com/tr'den oluşturun, ödeme sayfasına geldiğinizde ödeme seçenekleri içerisinden GarantiPay'i seçin. Açılan ekranda Garanti BBVA'da kayıtlı telefon numaranızı veya TC Kimlik numaranızı girin. Telefonunuza BonusFlaş'tan bildirim gelecektir, gelen bildirimi açarak veya doğrudan BonusFlaş Ödemeler bölümünden işleminizi görüntüleyebilirsiniz.

GarantiPay

www.profilo.com'da 500 TL bonus!

Alışverişiniz sepetiniziwww.profilo.com'dan oluşturun, ödeme sayfasına geldiğinizde ödeme seçenekleri içerisinden GarantiPay'i seçin. Açılan ekranda Garanti BBVA'da kayıtlı telefon numaranızı veya TC Kimlik numaranızı girin. Telefonunuza BonusFlaş'tan bildirim gelecektir, gelen bildirimi açarak veya doğrudan BonusFlaş Ödemeler bölümünden işleminizi görüntüleyebilirsiniz.

GarantiPay

www.bosch-home.com.tr'de 500 TL bonus!

Alışverişiniz sepetiniziwww.bosch-home.com.tr'den oluşturun, ödeme sayfasına geldiğinizde ödeme seçenekleri içerisinden GarantiPay'i seçin. Açılan ekranda Garanti BBVA'da kayıtlı telefon numaranızı veya TC Kimlik numaranızı girin. Telefonunuza BonusFlaş'tan bildirim gelecektir, gelen bildirimi açarak veya doğrudan BonusFlaş Ödemeler bölümünden işleminizi görüntüleyebilirsiniz.

GarantiPay

Mudo'da 2.500 TL ve üzeri alışverişe 200 TL, GarantiPay'le 225 TL bonus!

Kampanya 1-30 Kasım 2023 tarihleri arasında Bonus kartları ile tek seferde yapılan peşin veya taksitli ödemelerde geçerlidir.Kampanya dahilinde Mudo'da tek seferde gerçekleştirilen 2.500 TL ve üzeri peşin veya taksitli alışverişe 200 TL, GarantiPay ile yapılacak ödemelerde 225 TL bonus verilecektir.Kampanyadan yararlanabilmek için işlemlerin mutlaka Garanti BBVA POS'undan geçmesi gerekmektedir.

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER