World Mobil

World Nakit Sanal, World Nakit ve Play Nakit ile alışverişlerinde toplam 25 TL indirim!

Yüklediğiniz kadar tutarı alışverişlerinizde ve ödemelerinizde kullanabildiğiniz ön ödemeli kartlar olan World Nakit Sanal, World Nakit ve Play Nakit ile 31 Aralık 2020'ye kadar World Üye İşyerleri'nden yapacağınız her 25 TL ve üzeri alışverişinize 5 TL, toplam 25 TL indirim hediye! World Nakit Sanal'a Yapı Kredi Mobil üzerinden anında başvurabilir, hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. World Nakit ve Play Nakit'e Yapı Kredi İnternet Bankacılığı'ndan başvurabilir, adresinizden teslim alabilirsiniz.

World Mobil

World ile Gıda ve akaryakıt harcamalarınız bir ay ücretsiz ve faizsiz erteleme fırsatı!

31 Ekim'e kadar gıda ve akaryakıt sektörlerinde yapacağınız 50 TL ve üzeri harcamalarınızı ücretsiz ve faizsiz bir ay erteleyin!

World Mobil

World Mobil’i arkadaşlarıyla tanıştıranlara toplam 50 TL Worldpuan hediye!

12 Ekim – 12 Kasım 2020 tarihleri arasında World Mobil’den davet göndererek World Mobil’li yaptığınız her arkadaşınız için 10 TL, toplam 50 TL Worldpuan!

World Mobil

İstanbulkart’ını Otomatik Bakiye Yükleme Talimatı verenlere 20 TL Worldpuan hediye!

5 - 31 Ekim tarihleri arasında Yapı Kredi Mobil'den İstanbulkart'ını kaydederek Otomatik Bakiye Yükleme Talimatı verenlere, 20 TL üzeri yapılan her işlemde, yüklenilen tutarın %20’si kadar, toplamda 20 TL puan hediye!

World Mobil

İdefix.com'da 30 TL İndirim Yapı Kredi Mobil'de!

6 Kasım'a kadar Yapı Kredi Mobil'e giriş yapın, idefix.com'dan yapacağınız 150 TL ve üzeri alışverişlerinizde 30 TL indirim kazanın!

World Mobil

Hisse Senedi İşlemlerinde 1.000TL Değerinde Worldpuan Kazanma Fırsatı!

1 Ekim - 30 Kasım 2020 tarihleri arasında Yapı Kredi Mobil, Bireysel İnternet Şubesi, Yatırım Dünyam Web, Yatırım Dünyam Mobil, Online Analist, ve derinlikli veri ekranlarından (Matriks, Foreks, İdeal) hisse senedi işlemi yapan 30 kişi 1.000 TL değerinde puan kazanma fırsatı yakalayacak.

World Mobil

Otomatik ödeme talimatı ver, 100 TL'ye varan Worldpuan kazan!

11 Ekim - 10 Kasım 2020 tarihleri arasında Otomatik ödeme talimatı ver, hem fatura takibinden kurtul hem de 100 TL'ye varan puan kazan!

World Mobil

Aygaz Tüplügaz bayilerinde POS'ta QR Kod ile tüplügaz alımınıza 10 TL Worldpuan!

Aygaz Tüplügaz bayilerinde POS'ta QR Kod ile tek ödemeli satışta 20 Mayıs-31 Ağustos 2020 tarihleri arasında 50 TL ve üzeri harcamalarınızda 10 TL Worldpuan fırsatını kaçırmayın.

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER