Volvo

Volvo Servis Kampanyaları!

31 Aralık 2016 ve öncesi tüm White ve Silver segment Volvo’lara özel servis ayrıcalıkları için 30 Haziran 2019’a kadar Volvo Car Prime uygulamasını indirin, size özel avantajlardan yararlanın.

Volvo

Herkes bir Volvo ister!

Şimdi herkesin arzuladığı 2019 model Volvo V40’lar, Nisan ayı sonuna kadar Geri Görüş Kamerası ve Park Yardım Pilotu ile birlikte 166.000TL’den başlayan fiyatlarla sizin olabilir.

Volvo

Volvo Car Prime Ayrıcalıkları

31 Aralık 2015 ve daha eski tüm White ve Silver segment Volvo’lara özel 31 Mart’a kadar Volvo Car Prime uygulamasını indirin, bakım ve aşınma parçalarında %20 indirime ek olarak 450TL değerinde ücretsiz motor yağı avantajından yararlanın.

Volvo

Volvo ile Şimdi yenilenmenin tam zamanı!

Eski otomobilinizi Volvo Yetkili Satıcılarına getirin, yeni Volvo’nuz ile değişimin tadını çıkarın.

Volvo

Eski otomobilinizi Volvo Yetkili Satıcılarına getirin, yeni Volvo’nuz ile değişimin tadını çıkarın.

İskandinav ruhunu yansıtan tasarımları ve üstün güvenlik teknolojileriyle yepyeni Volvo V40, V40 Cross Country, S90, V90 Cross Country, XC60 veya XC90’lar Aralık ayına özel takas ayrıcalıklarıyla Volvo Yetkili Satıcılarında!

Volvo

Hayallerinize Ulaşmanın Her Zaman Bir Yolu Vardır

Konfor ve performansın kusursuz birleşimi Volvo S60 T3 Advance Elite Paket Aralık ayı sonuna kadar ÖTV indirimi avantajıyla Volvo Yetkili Satıcılarında sizleri bekliyor.

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER