Columbia

Columbia'da Kış İndirimi Başladı!

Kışın dışarıda sıcak ve konforlu kalmayı tercih edenler için Columbia’da indirim başladı! Sezon ürünlerinde tekstil ve ekipmanda %15, ayakkabı ve botlarda %20 indirim ile dışarıda olmanın keyfini çıkarın!

Columbia

Columbia mağazalarında 75 TL NakitPuan fırsatı

HSBC Advantage ile 26 Kasım - 31 Aralık 2019 tarihleri arasında anlaşmalı Columbia mağazalarında 750 TL ve üzeri ilk alışverişe 75 TL NakitPuan fırsatı!

Columbia

Columbia'da 75 TL ParaPuan ve 9’a varan taksit!

QNB First ve CardFinans bireysel kredi kartınızla Columbia mağazaları ve columbia.com.tr’den 31 Aralık’a kadar tek seferde yapacağınız 750 TL ve üzeri ilk alışverişinize Columbia mağazalarında geçerli 75 TL ParaPuan hediye! Üstelik 9 ‘a varan taksit!

Columbia

Columbia’da 1. Ürüne %10, 2. Ürüne %15, 3. Ürüne %25 İndirim!

En iyi maceralar tek başına olur diyenler için Columbia’da indirim başladı! Sezon ürünlerinde geçerli indirim ile yepyeni rotalar için hazırlan!

Columbia

World Mobil ile Columbia'da 70 TL Worldpuan!

Columbia'da 01-30 Kasım 2019 tarihleri arasında tek seferde 700 TL alışverişe 70 TL Worldpuan fırsatını kaçırmayın. Üstelik 7 taksit.

Columbia

Columbia'da 70 TL Worldpuan!

World Mobil'e özel 01-31 Ekim 2019 tarihleri arasında Columbia'da tek seferde 700TL alışverişe 70 TL Worldpuan fırsatını kaçırmayın. Üstelik 7 taksit fırsatıyla.

Columbia

Zorlu Center Columbia'da UTMB'nin Zorlu Rotası!

Columbia Montrail Koşu Grubu'ndan Alper Dalkılıç ve Elena Polyakova'nın UTMB'nin zorlu rotası PTL maceralarını anlatacağı söyleşi için Columbia Zorlu Center mağazasında buluşalım.

Columbia

Columbia'da %50'ye varan sezon indirimi!

Doğa ve şehir gezilerinizde güneşe, neme ara vermek için Columbia’yı tercih etmenin tam zamanı! Yaz sezonunda çoklu alımlarda %50’ye varan indirim ile şehrin sokaklarından plajlara hazırlıkları tamamlayın!

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER