Yapı Kredi Seyahat Hattı

Yapı Kredi adios ve crystal ile MSC Meraviglia ile Baltık Başkentlerini indirimli geziyos!

25 Temmuz- 1 Ağustos 2020 tarihleri arasındaki MSC Meraviglia ile Baltık Başkentleri Turu'nda %7 indirim ayrıcalığından yararlanabilirsiniz.

Yapı Kredi Seyahat Hattı

Yapı Kredi adios ve crystal ile Beyrut Turu’nu indirimli geziyos!

1 – 31 Ocak 2020 tarihleri arasında rezervasyon yaptırın, 19 - 22 Mart 2020 tarihleri arasındaki Beyrut Turu'na %6 indirim ile katılabilirsiniz.

Yapı Kredi Seyahat Hattı

Yapı Kredi adios ve crystal ile Hindistan’daki Holi Festivalini & Nepal’i indirimli geziyos!

7 - 16 Mart 2020 tarihleri arasındaki Hindistan'da Holi Festivali & Nepal Turu'na (Varanasi-Jaipur-Agra-Delhi-Kathmandu) %6 indirim ile katılabilirsiniz.

Yapı Kredi Seyahat Hattı

Yapı Kredi adios ve crystal ile Ljubljana-Bled Gölü-Salzburg Turu’nu indirimli geziyos!

1 – 31 Ocak 2020 tarihleri arasında rezervasyon Yapı Kredi adios ve crystal ile yaptırın, 12-15 Mart 2020 tarihleri arasındaki Ljubljana-Bled Gölü-Salzburg Turu'na %6 indirim ile katılabilirsiniz.

Yapı Kredi Seyahat Hattı

Yapı Kredi adios ve crystal ile MSC Meraviglia ile Norveç’i indirimli geziyos!

23 -30 Mayıs 2020 tarihleri arasındaki MSC Meraviglia ile Norveç Turu’nda %7 indirim ayrıcalığından yararlanabilirsiniz.

Yapı Kredi Seyahat Hattı

Yapı Kredi adios ve crystal ile MSC Grandiosa ile Akdeniz’i indirimli geziyos!

24 - 31 Mayıs 2020 tarihleri arasındaki MSC Grandiosa ile Akdeniz Turu'nda %7 indirim ayrıcalığından yararlanabilirsiniz.

Yapı Kredi Seyahat Hattı

Yapı Kredi Crystal ve adios sahipleri seçili otellerde indirimli konaklar!

1 Ocak 2020 - 31 Mart 2020 tarihleri arasında Abant'taki VONResort Abant, Afyon'daki İkbal Thermal Hotel & Spa ve Akrones Thermal Spa Convention Sport Hotel'de , Erciyes'teki Mirada Del Lago Otel'de , Denizli'deki Colossae Thermal Spa Hotel'de ve Hierapark Thermal & Spa Hotel'de, Uludağ'daki Kaya Uludağ Hotel'de , Balıkesir'deki Ramada Resort Kazdağları Thermal & Spa'da mevcut indirime ek %10 indirim; Afyon'daki MCG Çakmak Thermal Hotel'de ve Erciyes'teki Ramada Resort Erciyes Otel'de mevcut indirime ek %15 indirimle konaklayabilirsiniz.

Yapı Kredi Seyahat Hattı

Yapı Kredi adios ve crystal ile Kars - Çıldır Turu’nu indirimli geziyos!

1 – 31 Ocak 2020 tarihleri arasında Yapı Kredi adios ve crystal ile rezervasyon yaptırarak Kars - Çıldır Turu'na %10 indirim ile katılabilirsiniz.

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER