Positive Card

Bu Bayram Petrol Ofisi Mobil’den kampanyanızı seçin, 70TL'ye varan puan kazanın!

Petrol Ofisi mobil uygulamasına kaydolarak, yapacağınız yakıt alışverişlerinizde size en uygun kampanyayı seçerek, hediye yakıt tutarınızı kendiniz belirleyebilirsiniz.

Positive Card

Petrol Ofisi'yle Alışveriş Keyfine Tam Gaz Devam!

Forum Gaziantep'te 21 - 25 Ekim tarihleri arasında 500 TL ve üzeri alışverişlerinize 50 TL, 1000 TL ve üzeri alışverişlerinize ise 100 TL Petrol Ofisi yakıt hediye!

Positive Card

Positive Card ile Miles and Smiles'ınızı Birleştirin 30 TL Yakıt Puan Kazanın!

Miles & Smiles üyeliği ile Positive Card üyeliklerini eşleştiren ve Miles&Smiles üyeliğinde en az 1500 Mili bulunan ilk 15.000 kişiye 30 TL değerinde yakıt hediye! Siz de hemen üyeliklerinizi eşleştirin, fırsatlara yolculuğunuz anında başlasın.

Positive Card

Migros ve Petrol Ofisi Müşterileri Hem Yakıt Hem Market Alışverişlerinde Avantajlı!

12 Eylül – 09 Ekim 2019 tarihleri arasında anlaşmalı Petrol Ofisi istasyonlarından ve Migros, Tansaş, Macrocenter, 5M Migros, Migros Jet mağazalarından veya Migros Sanal Market’ten Money Club Kart, Money Bonus veya Positive Card ile yapılacak alışverişlerde toplam 30 TL puan hediye! Üstelik Kampanyadan 2 defa faydalanarak 60 TL değerinde puan hediye!

Positive Card

Forum Kapadokya'dan Alışverişi Yakıta Dönüştüren Kampanya!

Mart ayı boyunca Forum Kapadokya AVM'de her pazartesi ve perşembe günü aynı günde toplamda 2.000 TL ve üzeri alışverişlerinize Petrol Ofisi'nde 150 TL yakıt hediye!

Positive Card

Forum Gaziantep'te Petrol Ofisiyle Alışverişe Tam Gaz Devam!

01 - 10 Şubat 2019 tarihleri arasında Forum Gaziantep'ten 500 TL ve üzeri alışverişlere 50 TL, 1000 TL ve üzeri alışverişlere ise 100 TL Petrol Ofisi akaryakıt/otogaz hediye!

Positive Card

Maximum Mobil Öde-Geç Alışverişlerinizde Petrol Ofisi'nde %3 İndirim!

Maximum Mobil Öde-Geç ile 31 Aralık 2018 tarihine kadar Öde-Geç anlaşmalı akaryakıt istasyonlarında yaptığınız benzin ya da dizel yakıt alımlarınızda %3 indirim!

Positive Card

Alışveriş Sizden Yakıt Forum Kayseri'den!

12 - 16 Kasım 2018 tarihleri arasında Forum Kayseri Alışveriş Merkezi'nden tek seferde yapacağınız 350 TL alışverişe 30 TL'lik yakıt kart hediye!

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER
Positive Card Genel Bilgiler

Petrol Ofisi’nden hayata kolaylıklar ve avantajlar katan bir hizmet: Positive Card

Petrol Ofisi, tüketicileri kaliteli ürün ve hizmetleriyle Türkiye genelinde yaygın 1700 noktada buluştururken, aynı zamanda yaygın sadakat programı Positive Card ile de hayatlarını kolaylaştırıyor. Müşteri memnuniyetine odaklı ve yüksek teknoloji alt yapılı Positive Card uygulamasıyla akaryakıt veya PO/gaz alan müşteriler, alışveriş karşılığında puan kazanıyor, biriken puanlarıyla hediye akaryakıt veya PO/gaz alabiliyorlar. Ayrıca Petrol Ofisi müşterileri Positive Card’ı anlaşmalı bankaların kredi kartlarıyla eşleştirerek, Petrol Ofisi istasyonlarında ödeme aracı olarak kullanabiliyorlar.

Petrol Ofisi istasyonlarından Positive Card'ınızı alın

Kartınızı aktive etmek için mesajınızın başına "AKTIF" yazın, bir boşluk bıraktıktan sonra Positive Card üzerinde yer alan 16 haneli kart numarasını yazın, bir boşluk bırakarak ADINIZI ve yine bir boşluk bırakarak SOYADINIZI yazıp 7627'ye kısa mesaj gönderin

Onay mesajı geldiğinde Positive Card'ınızı aktif hale gelmiştir. Artık Petrol Ofisi istasyonlarından yapacağınız her akaryakıt alımınızda Positive Card’ınızı kullanarak puan kazanabilirsiniz

Kart şifresi ne zaman kullanılır?

İstasyonlarımızdaki POS terminallerinden hediye siparişi ve hediye teslim işlemlerinde, Web sitemize kendi hesabınızla giriş yaparken kullanılır.

Petrol Ofisi Positive Card kampanyaları, çekiliş fırsatları, indirimleri, hediye yakıt
Petrol Ofisi Positive Card kampanyaları, Positive Card çekiliş kampanyaları, indirimleri, hediye yakıt fırsatı ve güncel haberlerini bu sayfadan takip edebilirsiniz.