Shell ClubSmart Kart

Zubizu ile Shell'den Visa Kredi Kartlarına Özel 100 TL Hediye Yakıt Fırsatı!

Visa kredi kartları ile Shell'den mobil ödeme ile 2 kez tek seferde yapacağınız 500 TL'lik yakıt alımına 100 TL değerinde yakıt hediye!

Shell ClubSmart Kart

Shell'den 2 Milyon TL değerinde Yakıt Hediye Çekiliş Kampanyası!

1 Haziran - 31 Ağustos 2022 tarihleri arasında kayıtlı Shell ClubSmart üyeleri tek seferde 150 TL ve katları tutarında akaryakıt veya otogaz alımlarında, kampanya dönemi boyunca 1 kere kampanyaya katılım onayı vererek, her 150 TL’lik alışveriş için 1 çekiliş hakkı kazanıyor!

Shell ClubSmart Kart

Audi tutkusu Shell ile 5'e katlanıyor!

Plakasını ZUBİZU'ya kaydeden Audi sahipleri, 31 Aralık 2019 tarihine kadar Shell'den her yakıt alımında 5 kat Smart Puan kazanıyor.

Shell ClubSmart Kart

Shell Helix Top Up, 20 TL Değerinde Smart Puan Kazandırıyor!

Her Araca Uyar, Her Yağı Tamamlar. Her binek araca uygun motor yağı Shell Helix Top Up kapaklarındaki şifreler 20 TL değerinde Smart Puan kazandırıyor!

Shell ClubSmart Kart

Toplam 1.000.000 TL değerinde yakıt hediyeli Shell çekilişi başladı!

30 Mayıs - 18 Ağustos tarihleri arasında kayıtlı Shell Club Smart kartınız ile en az 75 TL değerinde yakıt alışverişi yapın, çekilişe katılın ve 2000 TL değerinde yakıt kazanma şansı yakalayın!

Shell ClubSmart Kart

Tekzen'de 20 TL Shell Yakıt İndirim Fırsatı!

29 Nisan – 26 Mayıs 2019 tarihleri arasında, Shell ClubSmart kart sahipleri Tekzen mağazalarından yapacakları 250 TL ve üzeri alışverişlerinde, Shell’den 20 TL değerinde yakıt hediyesi kazanıyor!

Shell ClubSmart Kart

Zubizu’lular Shell’de kat kat avantajlı

ZUBİZU’lular anlaşmalı Shell istasyonlarında yapacakları yakıt alımlarında 4 kat Smart Puan kazanıyorlar. Shell ClubSmart kart numaranız ve plakanız ile kampanyaya katıldıktan sonra başka hiçbir şey yapmanıza gerek kalmadan 3 ay boyunca 4 kat Smart Puan kazanın.

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER
Shell ClubSmart Kart Genel Bilgiler
Shell ClubSmart Kart kampanyaları, Smart Puan fırsatları, güncel bilgileri
Shell ClubSmart Kart kampanyaları, Shell ClubSmart Kart Smart Puan fırsatları, Shell ClubSmart Kart güncel etkinlikleri ve daha fazlası için bizi arayın.