HSBC

Konut Sigortası Poliçenizi Yenileyin, 20 TL NakitPuan Kazanın!

HSBC ve Gulf işbirliği ile sunulan Konut Sigorta Poliçenizi yenileme vadesinde HSBC Kredi Kartınız ile yenileyin, poliçe başına 20 TL NakitPuan kazanın!

Devamını Oku

HSBC

Faturalarım Güvende Sigortası ile İçiniz Rahat Olsun

HSBC ve Gulf işbirliği ile sunulan Faturalarım Güvende Sigortasını şubelerimiz aracılığı ile satın alan/mevcut poliçesini yenileyen ve otomatik yenileme talimatı veren müşterilerimize bir defaya mahsus olmak üzere yıllık primin %2’si kadar NakitPuan hediye!

Devamını Oku

HSBC

Sigorta Poliçenize Otomatik Yenileme Talimatı Tanımlayın, 45 TL NakitPuan Kazanın!

HSBC ve Gulf işbirliği ile sunulan Yıllık Aile Güvence Planı, Yıllık Eğitim Güvence Planı, Faturalarım Güvende Planı, Acil Yardım Planı ve Umuda Destek Planı poliçelerini HSBC Bank Bireysel Telefon Bankacılığı aracılığı ile yenileyerek otomatik yenileme talimatı veren müşterilerimize 45 TL NakitPuan hediye edilecektir.

Devamını Oku

HSBC

HSBC Premier Miles ile 225 TL'ye Varan Mil Puan!

HSBC Premier Miles Kredi Kartı'nızla 1 Aralık - 6 Ocak tarihleri arasında tek seferde ve farklı günlerde yapacağınız her 200 TL ve üzeri alışverişinize 15, toplamda 225 Mil Puan hediye!

Devamını Oku

HSBC

HSBC Premier Kredi Kartı ile her 200 TL'ye 15 TL; Toplamda 225 TL NakitPuan!

HSBC Premier Kredi Kartı ile 1 Aralık - 6 Ocak tarihleri arasında farklı günlerde ve tek seferde yapacağınız her 200 TL ve üzeri alışverişinize 15 TL; toplamda 225 TL NakitPuan hediye!

Devamını Oku

HSBC

Kasım Ayında 110 TL Nakit Puan HSBC Advantage'dan!

1-30 Kasım tarihleri arasında tek seferde ve farklı günlerde yapacağınız her 100 TL ve üzeri alışverişe 10 TL; toplamda 110 TL NakitPuan hediye! Kampanyaya katılmak için MUTLU yaz, 4477'ye gönder.

Devamını Oku

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER