Banka

BKM Express ile A101 logolu Bez Çanta hediye!

30 Mayıs - 31 Temmuz 2019 tarihleri arasında A101 mağazalarında BKM Express ile tek seferde 50 TL ve üzeri alışverişe A101 logolu Bez Çanta hediye!

Devamını Oku

Banka

CardFinans TarımKart QNB Finansbank'ta!

6 aya varan faizsiz dönem avantajı ile kredi limitiniz dahilinde tarımsal girdi alışverişlerinizi yapabileceğiniz, nakit ihtiyaçlarınızı geniş vade imkanı ile karşılayabileceğiniz, üstelik tüm bunları ürettiğiniz ürünün hasat tarihine göre yılda 1 veya 2 ödemeli olarak yapabileceğiniz CardFinans TarımKart; tüm çiftçilerimize toprak kadar gerekli..

Devamını Oku

Banka

KOBİ'lere e-Fatura Teminatlı Kredi QNB Finansbank'tan!

30 Haziran 2019 tarihine kadar ilk defa e-Fatura Teminatlı Kredi kullanacak KOBİ’lerimizin 100 bin TL’ye kadarki ilk kredilerine 1 ay boyunca sıfır faiz fırsatı sunuyoruz.

Devamını Oku

Banka

Yapı Kredi'den Otomatik ödeme talimatı ver, 100 TL’ye varan puan kazan!

11 Haziran- 10 Temmuz 2019 tarihleri arasında hesabınızdan veya kredi kartınızdan vereceğiniz, ilk yeni otomatik fatura ödeme veya HGS talimatı için 10 TL, en fazla 100 TL puan hediye!

Devamını Oku

Banka

Bayram Kredisi Alternatif Bank'ta!

Alternatif Bank'a gelin, tüm ihtiyaçlarınız için kullanabileceğiniz %2,05 faiz ile kredinizi alın, ihtiyaçlarınızı en avantajlı şekilde karşılayın.

Devamını Oku

Banka

Yapı Kredi bomontiada’da World Akustik Konserleri!

13 Haziran'dan itibaren her Perşembe Yapı Kredi bomontiada'da avluda gerçekleşecek olan akustik konselerimize davetlisiniz.

Devamını Oku

Banka

Şeker Bonus ile Otomatik Fatura Talimatı verin, 150 TL’ye varan Bonus kazanın !

24 Mayıs - 30 Haziran 2019 tarihleri arasında, kredi kartınızdan her fatura talimatınıza 15 TL, toplamda 150 TL Bonus hediye.Otomatik fatura ödeme talimatınızı tanımlatmadan önce, FATURA yazıp, 7353’e sms gönderin.

Devamını Oku

Banka

İşCep Bahar Çekiliş Kampanyası Sonucu Açıklandı!

20 Nisan - 25 Mayıs 2019 tarihleri arasında İşCep'e giriş yaparak kampanyaya katılanlar arasından yapılan çekilişle; 100 kişi General Mobile GM 9 Pro kazandı!

Devamını Oku

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER