Banka

Emekli maaşlarını Fibabanka’ya transfer eden emekliler kazanıyor!

Emekli maaşınızı Fibabanka’ya taşıyın, hem 500 TL’ye kadar nakit emekli maaş promosyonu kazanın, hem de Fibabanka’nın emeklilere özel avantajlarından faydalanın!

Devamını Oku

Banka

Alışveriş Kredisi’nde Fibabanka Avantajı

Hepsiburda.com üzerinden alışveriş Kredisi kullanarak yapacağınız ödemelerde, Fibabanka’nın sunduğu faizsiz 3 ay taksit fırsatını kaçırmayın! Hayalinizdeki ürüne hemen ve kolayca sahip olun.

Devamını Oku

Banka

Bankkart Combo ile 100 TL ComboLira kazanma fırsatı

8 - 31 Aralık 2018 tarihleri arasında Bankkart Combo ile yapacağınız alışverişlerde tam100 TL ComboLira hediye!

Devamını Oku

Banka

Yılbaşı hediyeniz Boyner.com.tr’de!

3-31 Aralık 2018 tarihleri arasında Garanti Cep veya Garanti İnternet’ten kredi kartı borcu, fatura ödeme veya para transferi işlemi gerçekleştirin, Boyner Mobil Uygulaması ya da Boyner.com.tr’de geçerli elektrikli ev aletleri hariç 250 TL alışverişe 50 TL indirim kazanın!

Devamını Oku

Banka

Otomatik ödeme talimatı ver, 60 TL’ye varan WorldPuan kazan!

11 Kasım - 10 Aralık 2018 tarihleri arasında Yapı Kredi hesabınızdan veya kredi kartınızdan vereceğiniz, ilk yeni otomatik fatura ödeme veya HGS talimatı için 20 TL, sonraki her yeni talimat için 10 TL, en fazla 60 TL puan hediye!

Devamını Oku

Banka

Yapı Kredi'den NetWork.com.tr'de %20 indirim ayrıcalığı!

12 Aralık’a kadar Yapı Kredi Mobil Şubesine giriş yapın, www.network.com.tr’den ve Network mobil uygulamasından yapacağınız, 300 TL ve üzeri 2018/2019 Sonbahar/Kış sezonu alışverişlerinde anında %20 indirim kazanın!

Devamını Oku

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER