Banka

CEPTETEB'lilere 10 Adet Huawei Hediye Çekiliş Kampanyası!

Bankacılık işlemlerini CEPTETEB İnternet Şubesi veya CEPTETEB Mobil Şube’den istediğin zaman istediğin yerde gerçekleştir, hem zamanın sana kalsın hem de Huawei’den muhteşem hediyeler kazanma şansını yakala!

Banka

ING Kredi Kartı Alanlar Hediye Bonus Kazanıyor

İlk defa ING Bonus Card ya da ING Pegasus BolBol Kart alanlara, ilk ay yapacakları alışverişlerde %20, toplamda ise 100 TL bonus hediye!

Banka

TEB'den 0.89'dan Başlayan Oranlarla Hoşgeldin Kredisi!

Sizde TEB müşterisi olun, tüm ihtiyaçlarınızı rahatça karşılayın! Henüz TEB Müşterisi değilseniz siz de TEB müşterisi olun %0,89'dan başlayan faiz oranıyla ihtiyaç kredinizi hemen alın.

Banka

Dilediğiniz ATM'den masrafsız para çekin!

Turuncu Ekstra Kart ile ayda 750 TL'lik harcamanıza, bir sonraki ay 3 defa diğer banka ATM'lerinden masrafsız para çekebilir ve yatırabilirsiniz. Üstelik Turuncu Hesaplarınıza %2 ek faiz kazanırsınız.

Banka

Bonus Kart 1.000 TL Bonus Çekiliş Sonucu Açıklandı!

13 Ocak 2020 tarihinde gerçekleşen çekilişle 500 kişi 1.000 TL değerinde Bonus kazandı. İşte çekiliş sonunda ödül kazanan talihliler..

Banka

Axess Mobil'den İstanbulkart Otomatik Yüklemenize 90 TL'ye Varan Chip-para!

Axess Mobil'den İstanbulkart otomatik bakiye yükleme talimatı verenlere, her yüklemede yüzde 10, ayda en fazla 30 TL, toplamda 90 TL'ye varan chip-para kazanma fırsatı.

Banka

CEPTETEB %0,89 oranlı ihtiyaç kredisi!

CEPTETEB’liler ihtiyaç kredisini istediği zaman, istediği yerde şak diye alır. Sen de hemen CEPTETEB'e gel %0,89’dan başlayan hoş geldin faiz oranıyla ihtiyaç kredini şak diye al!

Banka

Şekerbank Kazandıran Emekli Paketi Kampanyası!

Kazandıran Emekli Paketi’yle maaşını Şekerbank’a yeni taşıyan emeklileri %0,90’dan başlayan faiz oranıyla ihtiyaç kredisi ve 2.100 TL’ye varan promosyon fırsatı bekliyor. Üstelik masrafsız EFT, havale ve yurt içi tüm banka ATM’lerinden ücretsiz para çekme avantajıyla.

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER