Yapı Kredi Bankası

Yapı Kredi'den Yeni Evli Çiftlere Kiralık Kasa %15 İndirimli!

Evlilik cüzdanınızla birlikte değerli eşyalarınızı Yapı Kredi şubelerine getirin, kiralık kasalara depozito ödemeyin. Üstelik ilk yıl kiralık kasa aidatınız da %15 indirimli olsun!

Devamını Oku

Yapı Kredi Bankası

Yapı Kredi'den Emeklilere 450 TL’ye varan nakit promosyona ek 150 TL puan ödülü!

31 Ağustos 2019 tarihine kadar Emekli maaşını Yapı Kredi'ye taşıyanlara 450 TL’ye varan nakit promosyona ek 150 TL puan ödülü Yapı Kredi'den hediye...

Devamını Oku

Yapı Kredi Bankası

Dijital Kasko sigortasında kasko tutarının %10'u kadar Worldpuan!

01– 31 Ağustos 2019 tarihleri arasında Yapı Kredi İnternet Şubesi ve Yapı Kredi Mobil`den alınan Dijital Kasko sigortasında kasko tutarının %10`u kadar Worldpuan hediye!

Devamını Oku

Yapı Kredi Bankası

Yapı Kredi'den Jeep ve Alfa Romeo Modellerinde %25 İndirim!

31 Temmuz'a kadar Yapı Kredi Mobil’e giriş yapın, Jeep ve Alfa Romeo modellerinde %25'e varan indirim kazanın! Size özel tüm avantajlarımızı görmek için Yapı Kredi Mobil ve internet şubemize giriş yapmanız yeterli!

Devamını Oku

Yapı Kredi Bankası

Otomatik ödeme talimatı ver 100 TL’ye varan Worldpuan kazan!

11 Temmuz- 10 Ağustos 2019 tarihleri arasında hesabınızdan veya kredi kartınızdan vereceğiniz, ilk yeni otomatik fatura ödeme veya HGS talimatı için 10 TL, en fazla 100 TL puan hediye!

Devamını Oku

Yapı Kredi Bankası

World Nakit, Play Nakit, World Nakit Sanal ile yüklediğin kadar harca, harcadıkça 25 TL indirim kazan!

World Nakit, Play Nakit, World Nakit Sanal kartlarınızla 1-31 Temmuz 2019 tarihlerinde World Üye İşyerleri’nden yapacağınız her 25 TL ve üzeri alışverişinize 5 TL, toplam 25 TL indirim hediye! Hemen Yapı Kredi İnternet Şubesi’nden ya da Müşteri İletişim Merkezi’nden başvurun.

Devamını Oku

Yapı Kredi Bankası

Yapı Kredi'den Otomatik ödeme talimatı ver, 100 TL’ye varan puan kazan!

11 Haziran- 10 Temmuz 2019 tarihleri arasında hesabınızdan veya kredi kartınızdan vereceğiniz, ilk yeni otomatik fatura ödeme veya HGS talimatı için 10 TL, en fazla 100 TL puan hediye!

Devamını Oku

Yapı Kredi Bankası

Yapı Kredi bomontiada’da World Akustik Konserleri!

13 Haziran'dan itibaren her Perşembe Yapı Kredi bomontiada'da avluda gerçekleşecek olan akustik konselerimize davetlisiniz.

Devamını Oku

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER