Yapı Kredi Bankası

Yapı Kredi Bankası Otomatik Ödeme Talimatı Kampanyası!

11 Ocak - 10 Şubat 2021 tarihleri arasında Yapı Kredi Bankası hesabınızdan veya Yapı Kredi Bankası kredi kartınızdan vereceğiniz, ilk yeni otomatik fatura ödeme veya HGS talimatı için 10 TL, en fazla 100 TL puan hediye!

Yapı Kredi Bankası

Yeni yıl hediyeleriniz Yapı Kredi Mobil'de!

31 Ocak tarihine kadar Yapı Kredi Mobil'e giriş yaparak çekiliş hakkı kazanın, 100 TL değerinde Hepsiburada çeki veya 20 TL puan hediyelerinden birini kazanma şansı yakalayın!

Yapı Kredi Bankası

TLcard ile ilk harcamanıza özel 50 TL Worldpuan fırsatı!

Yapı Kredi'den ilk defa banka kartı almış müşterilerimize özel 15 Aralık 2020 – 15 Ocak 2021 tarihleri arasında bireysel banka kartlarıyla yapacakları toplam 200 TL ve üzeri alışverişlerine 50 TL Worldpuan!

Yapı Kredi Bankası

Jeep'ten Aralık ayına özel %7 indirim fırsatı Yapı Kredi Mobil'de!

31 Aralık'a kadar Yapı Kredi Mobil'e giriş yapın, Jeep Renegade ve Compass modellerinde %7 indirim kazanın! Size özel tüm avantajlarımızı görmek için Yapı Kredi Mobil'e giriş yapmanız yeterli!

Yapı Kredi Bankası

World le Toplu ulaşımda temassız ödeme ile 20 TL indirim!

1-30 Kasım 2020 tarihleri arasında Yapı Kredi temassız bireysel kredi kartları ve temassız bireysel TLcardlar ile temassız özellik kullanımıyla toplu ulaşımda yapacağınız her işlemde %25 değerinde, toplamda 20 TL indirim kazanabilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası

Yapı Kredi Leasing ve World’den sektörde bir ilk World Lease!

World Business kart ile leasing taksitlerinizi ödeyebilir, peşinatlarınızı taksitlendirebilir, yeni ve ikinci el makine alımlarınızda 18 aya varan taksit imkanlarından yararlanabilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası

İstanbulkart’ını Otomatik Bakiye Yükleme Talimatı verenlere 20 TL Worldpuan hediye!

5 - 31 Ekim tarihleri arasında Yapı Kredi Mobil'den İstanbulkart'ını kaydederek Otomatik Bakiye Yükleme Talimatı verenlere, 20 TL üzeri yapılan her işlemde, yüklenilen tutarın %20’si kadar, toplamda 20 TL puan hediye!

Yapı Kredi Bankası

Uçak rezervasyonlarınızda 25 TL İndirim Yapı Kredi Mobil'de!

31 Aralık'a kadar Yapı Kredi Mobil'e giriş yapın, Setur'dan yapacağınız 250 TL ve üzeri uçak rezervasyonlarınızda 25 TL indirim kazanın!

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER