Yapı Kredi Bankası

İstanbulkart’ını Otomatik Bakiye Yükleme Talimatı verenlere 20 TL Worldpuan hediye!

5 - 31 Ekim tarihleri arasında Yapı Kredi Mobil'den İstanbulkart'ını kaydederek Otomatik Bakiye Yükleme Talimatı verenlere, 20 TL üzeri yapılan her işlemde, yüklenilen tutarın %20’si kadar, toplamda 20 TL puan hediye!

Yapı Kredi Bankası

Uçak rezervasyonlarınızda 25 TL İndirim Yapı Kredi Mobil'de!

31 Aralık'a kadar Yapı Kredi Mobil'e giriş yapın, Setur'dan yapacağınız 250 TL ve üzeri uçak rezervasyonlarınızda 25 TL indirim kazanın!

Yapı Kredi Bankası

İdefix.com'da 30 TL İndirim Yapı Kredi Mobil'de!

6 Kasım'a kadar Yapı Kredi Mobil'e giriş yapın, idefix.com'dan yapacağınız 150 TL ve üzeri alışverişlerinizde 30 TL indirim kazanın!

Yapı Kredi Bankası

Hisse Senedi İşlemlerinde 1.000TL Değerinde Worldpuan Kazanma Fırsatı!

1 Ekim - 30 Kasım 2020 tarihleri arasında Yapı Kredi Mobil, Bireysel İnternet Şubesi, Yatırım Dünyam Web, Yatırım Dünyam Mobil, Online Analist, ve derinlikli veri ekranlarından (Matriks, Foreks, İdeal) hisse senedi işlemi yapan 30 kişi 1.000 TL değerinde puan kazanma fırsatı yakalayacak.

Yapı Kredi Bankası

Otomatik Fatura Ödeme Talimatlarınıza 100 TL’ye varan Worldpuan fırsatı!

Otomatik ödeme talimatı verin, hem fatura takibinden kurtulun hem de tüm faturalarınız zamanında ödensin. Üstelik, 11 Temmuz - 10 Ağustos 2020 tarihleri arasında hesabınızdan veya kredi kartınızdan vereceğiniz, ilk yeni otomatik fatura ödeme veya HGS talimatı için 10 TL, en fazla 100 TL Worldpuan kazanın!

Yapı Kredi Bankası

Otomatik Fatura Ödeme Talimatlarınıza 100 TL’ye varan Worldpuan desteği!

Sağlığınız için evde kalın, faturalarınız otomatik olarak ödensin. Üstelik, 11 Mayıs - 10 Haziran 2020 tarihleri arasında hesabınızdan veya kredi kartınızdan vereceğiniz, ilk yeni otomatik fatura ödeme veya HGS talimatı için 10 TL, en fazla 100 TL Worldpuan desteği!

Yapı Kredi Bankası

Tüm ihtiyaçlarınız için bayram krediniz Yapı Kredi’de!

Yapı Kredi’den tüm ihtiyaçlarınız için 3 Ay Ertelemeli Bayram Kredisi Ramazan ayında sizleri bekliyor.

Yapı Kredi Bankası

Vadaa Anlat Bakalım'da Worldpuan dağıtıyor!

TV8 Yan Ekran uygulamasında Vadaa ile Anlat Bakalım oyunu başlıyor! Anlat Bakalım oyunuyla ilgili en doğru tahminlerde bulunan her hafta ilk 10 kişiye 50 TL Worldpuan hediye!

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER