Vakıfbank

Akaryakıt Sektöründe Bankomat Kart'tan 30 TL Bankomat Para

VakıfBank Bankomat Kart ile 1-31 Ağustos 2019 tarihleri arasında farklı günlerde ve tek seferde yapacağınız toplam 4 adet 125 TL ve üzeri akaryakıt sektöründeki alışverişlerinize 30 TL Bankomat Para hediye edilecektir.

Devamını Oku

Vakıfbank

Bankomat Kart'tan 40 TL Bankomat Para hediye!

VakıfBank Bankomat Kart ile 1-31 Ağustos 2019 tarihleri arasında farklı günlerde ve tek seferde yapacağınız toplam 3 adet 150 TL ve üzeri gıda marketi, giyim, kozmetik ve restoran sektörlerindeki alışverişlerinize 40 TL Bankomat Para hediye edilecektir.

Devamını Oku

Vakıfbank

Bankomat Kart'la restoran ve kafe harcamalarınıza 10 TL Bankomat Para hediye!

VakıfBank Bankomat Kart ile 1-31 Temmuz 2019 tarihleri arasında farklı günlerde ve tek seferde yapacağınız toplam 2 adet 150 TL ve üzeri kafe, restoran, fast-food sektörlerindeki alışverişlerinize 10 TL Bankomat Para hediye edilecektir.

Devamını Oku

Vakıfbank

Bankomat Kart ile gıda, giyim ve kozmetik alışverişine 30 TL Bankomat Para hediye!

VakıfBank Bankomat Kart ile 1-31 Temmuz 2019 tarihleri arasında farklı günlerde ve tek seferde yapacağınız toplam 3 adet 150 TL ve üzeri gıda marketi, giyim, kozmetik sektörlerindeki alışverişlerinize 30 TL Bankomat Para hediye edilecektir.

Devamını Oku

Vakıfbank

Bankomat Kart'la akaryakıt alışverişine 40 TL Bankomat Para hediye! 

VakıfBank Bankomat Kart ile 1-31 Temmuz 2019 tarihleri arasında farklı günlerde ve tek seferde yapacağınız toplam 4 adet 150 TL ve üzeri akaryakıt sektöründeki alışverişlerinize 40 TL Bankomat Para hediye edilecektir.

Devamını Oku

Vakıfbank

Vakıfbank Enflasyona Endeksli SarıPanjur Konut Kredisi!

Önümüzdeki dönemde faizlerin düşmesini bekliyor ve kredi taksitlerinizin buna göre güncellenmesini istiyorsanız, Enflasyona Endeksli SarıPanjur Konut Kredisi’ni tercih edebilirsiniz.

Devamını Oku

Vakıfbank

Vakıfbank'tan Faizsiz BES Kredisi Kampanyası!

VakıfBank, Faizsiz BES Kredisi Kampanyası ile düzenli birikim yapmak isteyen 18-35 yaş arasındaki gençlerin yatırım yapmalarını kolaylaştırıyor.

Devamını Oku

Vakıfbank

Bankomat Kart'la akaryakıt alışverişine 25 TL Bankomat Para hediye!

VakıfBank Bankomat Kart ile 1-30 Haziran 2019 tarihleri arasında tek seferde yapacağınız toplam 3 adet 100 TL ve üzeri akaryakıt sektöründeki alışverişlerinize 25 TL Bankomat Para hediye edilecektir.

Devamını Oku

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER