Vakıfbank

Bankomat Kart'la akaryakıt alışverişine 25 TL Bankomat Para hediye!

VakıfBank Bankomat Kart ile 1-30 Haziran 2019 tarihleri arasında tek seferde yapacağınız toplam 3 adet 100 TL ve üzeri akaryakıt sektöründeki alışverişlerinize 25 TL Bankomat Para hediye edilecektir.

Devamını Oku

Vakıfbank

Bankomat Kart ile gıda marketi, giyim ve kozmetik alışverişine 30 TL Bankomat Para hediye!

VakıfBank Bankomat Kart ile 1-30 Haziran 2019 tarihleri arasında tek seferde yapacağınız toplam 4 adet 75 TL ve üzeri gıda marketi, giyim, kozmetik sektörlerindeki alışverişlerinize 30 TL Bankomat Para hediye edilecektir.

Devamını Oku

Vakıfbank

Vakıfbank 65. Kuruluş Yıl Dönümü Kredisi Kampanyası!

Tüm ihtiyaçlarınız için 60 aya varan vadeler, %1.53’ten başlayan faiz oranları ve esnek ödeme seçeneğiyle kamu personeli, özel sektör çalışanları ve emekliler için Kuruluş Yıl Dönümü Kredisi Kampanyası tüm VakıfBank Şubeleri’nde.

Devamını Oku

Vakıfbank

Vakıfbank'tan %1,52 Faiz Oranlı İhtiyaç Kredisi!

Tüm ihtiyaçlarınız için 60 aya varan vadeler, %1.52’den başlayan faiz oranları ve esnek ödeme seçeneğiyle kamu personeli, özel sektör çalışanları ve emekliler için İhtiyaç Kredisi Kampanyası tüm VakıfBank Şubeleri’nde.

Devamını Oku

Vakıfbank

Vakıfbank'tan Katma Değer Üreten İmalatçı-İhracatçı Kredisi!

VakıfBank, imalatçı-ihracatçı KOBİ’lerimizin faaliyetleri esnasında ortaya çıkan nakit ihtiyacının finansmanını sağlamak amacıyla, yurt dışından temin edilen 1 Milyar TL’lik sınırlı bir kaynak kapsamında, Katma Değer Üreten İmalatçı-İhracatçı Kredisi adıyla yeni bir kampanya oluşturmuştur.

Devamını Oku

Vakıfbank

Bankomat kart ile her 50 TL ve üzeri alışverişinize 10 TL, toplam 100 TL Bankomat Para hediye!

VakıfBank Bankomat kart ile 12 Mart-12 Nisan 2019 tarihleri arasında farklı günlerde ve tek seferde yapacağınız her 50 TL ve üzeri alışverişinize 10 TL, toplam 100 TL Bankomat Para hediye edilecektir.

Devamını Oku

Vakıfbank

Peşin alışverişlerinizde 3, 6 ve 9 taksit için %1.49 faiz oranı fırsatı! 

VakıfBank Worldcard’ınız ile 31 Mart 2019 tarihine kadar taksit sınırlaması olmayan sektörlerde 100 TL ve üzeri yapacağınız peşin alışverişlerinizi, 3 taksit, 6 taksit ve 9 taksit için %1.49 faiz oranıyla taksitlendirebilirsiniz.

Devamını Oku

Vakıfbank

Bankomat Kart ile yapacağınız alışverişlerinize 20 TL Bankomat Para hediye!

VakıfBank Bankomat Kart ile 1-14 Mart 2019 tarihleri arasında farklı günlerde ve tek seferde yapacağınız toplam 3 adet 75 TL ve üzeri gıda marketi, giyim, restoran ve kozmetik sektörlerindeki alışverişlerinize 20 TL Bankomat Para hediye edilecektir.

Devamını Oku

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER