Türkiye İş Bankası

Kedi ve Köpeğiniz İçin GelKutu.com’da Ayrıcalık!

Maximum Kart’ınızla 13 Şubat-13 Mart 2019 tarihleri arasında gelkutu.com sitesi üzerinden kedi veya köpeğiniz için vereceğiniz sürpriz oyuncaklarla ve ödül mamalarıyla dolu eğlence kutusu siparişleriniz 49 TL yerine 39 TL!

Devamını Oku

Türkiye İş Bankası

Backyard, Unter ve NuPlate Restoranlarında Maximum'a %10 İndirim!

31 Mart’a kadar Backyard, Unter ve NuPlate restaurantlarında Maximum ve Maximum Gold Kredi Kartıyla ödemenizi yapın, %10 indirim fırsatından yararlanın!

Devamını Oku

Türkiye İş Bankası

İşCep Yeni Yıl Çekiliş Kampanyası Çekiliş Sonucu Açıklandı!

15 Kasım- 31 Aralık 2018 tarihleri arasında İşCep'e giriş yaparak kampanyaya katılanlar arasından yapılan çekilişle kazanan talihliler belli oldu. İşte Asil ve yedek talihliler...

Devamını Oku

Türkiye İş Bankası

Maximum Kart’la Takımınıza Destek Olun!

​​1 Ocak - 28 Şubat 2019 tarihleri arasında başvurulan ve onaylanan kulüp logolu Maximum Kartı ile 1 Nisan 2019 tarihine kadar toplam 400 TL ve üzeri harcamaya ulaşan müşterilerimize 50 TL MaxiPuan!

Devamını Oku

Türkiye İş Bankası

MTV Ödemelerinizde 2 Taksit Fırsatı Maximum'da!

Maximum Kart'ınızla İşCep, İnternet Şubesi ve gib.gov.tr üzerinden mobil ödeme başlığı altındaki Maximum Mobil ile Öde seçeneğiyle gerçekleştirileceğiniz 300 TL ve üzeri MTV ödemelerinize 2 taksit fırsatı!

Devamını Oku

Türkiye İş Bankası

Bankamatik Kartı Alışverişlerinize 30 TL MaxiPuan!

1-31 Aralık 2018 tarihleri arasında Bankamatik Kartı’nızla tek seferde ve farklı günlerde yapacağınız 50 TL ve altı alışverişlerinizin toplamı 600 TL’ye ulaşsın, 30 TL MaxiPuan kazanın!

Devamını Oku

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER