Türkiye İş Bankası

2020 MTV Ödemelerinize Maximum ile 3 Taksit Fırsatı!

Maximum Kart'ınızla İşCep uygulaması ve İnternet Şubesi üzerinden yapacağınız 300 TL ve üzeri Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV) ödemelerinde 2 taksit; gib.gov.tr üstünden Maximum Mobil ile Öde seçeneği ile ya da Maximum Mobil uygulaması üstünden gerçekleştirileceğiniz 300 TL ve üzeri MTV ödemelerinde ise 3 taksit fırsatı!

Türkiye İş Bankası

Maximum ile Okul Ödemelerinde İlave 2 Taksit ve 2 Ay Erteleme Fırsatı!

Maximum Kart'ınızla Eğitim sektöründe faaliyet gösteren seçili Maximum anlaşmalı eğitim kurumlarında 01-31 Aralık 2019 tarihleri arasında yapacağınız 2-10 arası taksitli işlemlerde ilave 2 taksit fırsatı!

Türkiye İş Bankası

Maximum Mobil ile Hesap Özetinizi 1 Ay Faizsiz Erteleyin!

2 - 10 Aralık tarihleri arasında 10.000 TL’ye kadar olan hesap özeti borcunuzu 1 ay faizsiz erteleme fırsatı Maximum Mobil’de!

Türkiye İş Bankası

Maximum ile Araç Bakımında İlave 2 Taksit Fırsatı!

​Maximum Kart'ınızla araç bakım ve lastik sektörlerinde faaliyet gösteren kampanyaya dahil Maximum üye işyerlerinden, 31 Aralık 2019 tarihine kadar tek seferde yapacağınız 500 TL ve üzeri 2-10 taksitli alışverişlerinizde ilave 2 taksit fırsatı!

Türkiye İş Bankası

Kolektif House Ataşehir üyelik işlemlerinde Maximum ile %20 indirim!

​Maximum Kart’ınızla 31 Aralık 2019 tarihine kadar yapacağınız Kolektif House Ataşehir üyelik işlemlerinde %20 indirim!

Türkiye İş Bankası

Maximum ile Emlak ve Çevre Temizlik Vergisi 2 Taksit!

Maximum Kart’ınızla 30 Kasım'a kadar Belediye vezneleri ve Belediyelere ait internet siteleri üzerinden yapacağınız 100 TL üzeri Emlak ve Çevre Temizlik Vergisi ödemelerinde faizsiz 2 taksitte geri ödeme ayrıcalığından yararlanın !

Türkiye İş Bankası

Atlasglobal’de İş Bankası müşterilerine özel ayrıcalıklar!

İş Bankası Yüz Yüze Bankacılık müşterilerine özel www.atlasglb.com’da Unlimited 'Yurt Dışı Paketi' ile sınırsız Business Class uçma imkânı 6 taksit ve % 8 indirim ayrıcalığıyla!

Türkiye İş Bankası

Maximum ile Yurt Dışı Özel Seyahat Sigortası Ayrıcalığı!

Yurtdışı hava yolu veya seyahat harcamanızı Maximum Platinum, Maximiles Select ve MercedesCard’ınız ile yapmanız durumunda, size özel yurt dışı seyahat sigortasına ayrıcalığından ücretsiz faydalanabilirsiniz.

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER