Denizbank

istanbulkart Yüklemesinin Yarısı Deniz'den!

1 Ocak- 31 Mart döneminde fastPay uygulaması üzerinden istanbulkartına yükleme yapan Denizbank Kredi Kartı müşterilerini ekstra sürprizler bekliyor. Denizbank Bireysel Kredi Kartlarına özel kampanyada yapacağınız yüklemelerin yarısı kadar 60 TL Bonus hediye!

Devamını Oku

Denizbank

Deniz Bonus Motorlu Taşıtlar Vergisi'ni 6 Taksit ile Ödeyin!

Motorlu Taşıtlar Vergisi Ödemenizi 09 Ocak – 31 Ocak 2019 tarihleri arasında %2,25 akdi faiz ile 6 taksitli ödemek için OCAK yazıp 3280’e gönderin! Verginizi MobilDeniz, Internet Bankacılığı ya da ATM kanallarından %2.25 faizli 6 taksit ile ödeyin toplamda 250TL ve üzeri ödemenize 25TL bonus kazanın.

Devamını Oku

Denizbank

Deniz Bonus'tan Sömestir döneminde toplam 20TL bonus!

3 Şubat 2019 tarihine kadar Deniz Bonus kredi kartınızla oyuncak ve kırtasiye sektörlerinde, oyun ve eğlence merkezlerinde yapılacak her 100 TL ve üzeri harcamanıza 10 TL, toplam 20 TL bonus hediye!

Devamını Oku

Denizbank

Afili Bonus’la BigChefs lezzetleri %15 indirimli!

Seçkin menüsüyle öne çıkan BigChefs ’in Türkiye’deki tüm restoranlarında geçerli %15 indirim ayrıcalığını aileniz ve sevdiklerinizle birlikte yaşayabilirsiniz. Üstelik indirimden yararlanmak için ödemenizi Afili Bonus kredi kartınız ile yapmanız yeterli!

Devamını Oku

Denizbank

200 TL bonus kazanmak ister misiniz?

Deniz Bonus’a hemen başvurun, kartınız ayağınıza gelsin! ilk harcamanızda 50 TL bonus kazanın! Harcama sözü verin, 150 TL bonus daha kazanın!

Devamını Oku

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER