Denizbank

Havalar soğurken doğalgaz ve elektrik faturalarınızın yarısı Deniz'den!

Deniz Bonus bireysel kredi kartınızla 1 Kasım -30 Kasım tarihleri arasında vereceğiniz doğalgaz ve elektrik talimatlarınızın yarısı bizden!

Denizbank

Emlak Vergisi Ödemelerinize Denizbank kredi kartınız ile 3 Taksit Fırsatı!

11 Kasım - 02 Aralık 2019 tarihleri arasında Emlak vergisi harcamalarınızı Denizbank kredi kartınız ile yapın 3 taksit fırsatını kaçırmayın!

Denizbank

Shell ve Denizbank'tan Kasım Ayında Çiftçilere %10 İndirim!

Shell ve Denizbank çiftçileri desteklemek amacıyla Kasım ayı boyunca Denizbank Üretici Kart ile yapılacak yakıt alışverişlerinde %10 indirim imkanı sunuyor.

Denizbank

Denizbank'tan Otomatik Fatura Talimatlarınıza 60TL’ye Varan Bonus!

Deniz Bonus kredi kartıyla 01 - 30 Eylül 2019 tarihleri arasında tanımlayacağınız 1 yeni fatura için 20 TL, 3 yeni fatura için 40 TL, 5 yeni fatura için 60TL Bonus fırsatı sizleri bekliyor.

Denizbank

Tatil ve Yemek Harcamalarınıza 50TL’ye Varan Bonus Deniz'den!

DenizBank bireysel kredi kartınızla 01 Ağustos - 31 Ağustos tarihleri arasında yapacağınız Konaklama, Havayolları, Araba Kiralama-Satış/Servis/Yedek Parça, Seyahat Acenteleri/Taşımacılık, Yemek sektörlerinde toplamda 250TL'ye 20TL, 2500TL ve üzerine 50TL Bonus!

Denizbank

Dernek ve Vakıflardan Yapacağınız Kurban Bağışlarınıza 3 Taksit Deniz'den!

DenizBank bireysel kredi kartınızla 01-16 Ağustos tarihleri arasında yapacağınız 500TL Ve Üzeri kurban alım ve bağışlarınıza 3 taksit fırsatını kaçırmayın!

Denizbank

DenizKartım'a Özel Mobilya alışverişinize 30 TL bonus!

DenizKartım üzerinden kampanyaya katılın, bonus poslarından tek seferde yapacağınız 600 TL ve üzeri mobilya alışverişinize 30 TL bonus kazanın.

Denizbank

Ayda sadece %1,49’dan başlayan faiz oranlarıyla Bayram Krediniz Deniz’de!

Kurban Bayramı geliyor, ihtiyaçlar artıyor! İhtiyaçlarınızı rahat rahat karşılayın diye, ayda sadece %1,49’dan başlayan faiz oranlarıyla kredi fırsatı sizi bekliyor.

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER