Denizbank

A101'den hediye çeki alanlara Denizbank'ta %0 faizli kredi fırsatı!

01 - 31 Mayıs 2019 tarihleri arasında A101'den en az 100 TL'lik hediye çeki al, 2.000 TL faizsiz kredi için Denizbank'a başvur!

Devamını Oku

Denizbank

Otomatik Ödeme Talimatınıza Sıfır Faizli Kredi Deniz'den!

1.000 TL Faizsiz ve Masrafsız Kredi Fırsatı! 2 adet fatura talimatı veren Bireysel müşterilerimize 12 ay vadeli, sıfır faizli ve masrafsız 1.000 TL Anında Para Kredisi Deniz’den!

Devamını Oku

Denizbank

250 TL bonus kazanmak ister misiniz?

Deniz Bonus’a hemen başvurun, kartınız ayağınıza gelsin! DenizKartım uygulamasını indirip kampanyaya katılın, harcama sözünüze anında 250 TL bonus kazanın!

Devamını Oku

Denizbank

Deniz Bonus ile Market & Akaryakıt Alışverişine 80TL'ye varan Bonus!

DenizBonus kredi kartınla market, akaryakıt ve çeşitli gıda dükkanlarından farklı günlerde ve tek seferde yapacağın 25TL ve üzeri her harcamandan farklı tutarlarda bonus, toplamda 80TL'ye varan bonus kazanabilirsin.

Devamını Oku

Denizbank

istanbulkart Yüklemesinin Yarısı Deniz'den!

1 Ocak- 31 Mart döneminde fastPay uygulaması üzerinden istanbulkartına yükleme yapan Denizbank Kredi Kartı müşterilerini ekstra sürprizler bekliyor. Denizbank Bireysel Kredi Kartlarına özel kampanyada yapacağınız yüklemelerin yarısı kadar 60 TL Bonus hediye!

Devamını Oku

Denizbank

Deniz Bonus Motorlu Taşıtlar Vergisi'ni 6 Taksit ile Ödeyin!

Motorlu Taşıtlar Vergisi Ödemenizi 09 Ocak – 31 Ocak 2019 tarihleri arasında %2,25 akdi faiz ile 6 taksitli ödemek için OCAK yazıp 3280’e gönderin! Verginizi MobilDeniz, Internet Bankacılığı ya da ATM kanallarından %2.25 faizli 6 taksit ile ödeyin toplamda 250TL ve üzeri ödemenize 25TL bonus kazanın.

Devamını Oku

Denizbank

Deniz Bonus'tan Sömestir döneminde toplam 20TL bonus!

3 Şubat 2019 tarihine kadar Deniz Bonus kredi kartınızla oyuncak ve kırtasiye sektörlerinde, oyun ve eğlence merkezlerinde yapılacak her 100 TL ve üzeri harcamanıza 10 TL, toplam 20 TL bonus hediye!

Devamını Oku

Denizbank

Afili Bonus’la BigChefs lezzetleri %15 indirimli!

Seçkin menüsüyle öne çıkan BigChefs ’in Türkiye’deki tüm restoranlarında geçerli %15 indirim ayrıcalığını aileniz ve sevdiklerinizle birlikte yaşayabilirsiniz. Üstelik indirimden yararlanmak için ödemenizi Afili Bonus kredi kartınız ile yapmanız yeterli!

Devamını Oku

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER