Mastercard

Papara Sokaktaki Canlarımızın da Yanında!

ParaPapara card'ınla online petshop ve veteriner hizmetlerinde yapacağın harcamaların %5'ini hayvanlar için bağışlıyoruz!

Devamını Oku

Mastercard

Ağustos ve Eylül boyunca sinemanın tadını doyasıya çıkar!

01 Ağustos - 30 Eylül 2019 tarihleri arasında hafta içi ve hafta sonu sinemalarda yapacağın harcamaların yarısı Papara'dan hediye!

Devamını Oku

Mastercard

Papara Card'ınla Kitapçı ve Kırtasiye Alışverişlerinde 25TL iade!

Papara Card'ınla Kitapçı ve Kırtasiye Alışverişlerinde tek seferde yapılacak 75TL ve üzeri harcamaya 25TL iade edilecektir.

Devamını Oku

Mastercard

Papara Card'la Market'te 30 TL indirim fırsatı!

29 Ağustos - 30 Eylül 2019 tarihleri arasında Papara Card'ınla Market harcamalarında 150 TL ve üzeri alışverişlerinizde 30 TL iade fırsatı sizleri bekliyor.

Devamını Oku

Mastercard

Mastercard ile Edis Konseri %20 İndirimli!

Mastercard ayrıcalığıyla Edis'i sahnede canlı izlemek. Paha Biçilemez. Durma, sen de Biletix’de Masterpass ile Mastercard’ını kullanarak Edis'in 6 Eylül US Polo Vadi Açıkhava konserini %20 indirimle izle!

Devamını Oku

Mastercard

İlk yıkama sizden, İkinci yıkama Masterpass'ten!

Masterpass ile www.otovinn.com‘dan veya Otovınn Mobil Uygulamasından 1 adet standart araç yıkama satın alana 1 adet standart araç yıkama bedava!

Devamını Oku

Mastercard

Ankara’da haftanın ilk yolculuğu Mastercard’dan ücretsiz!

24 Aralık itibari ile Ankara’da 6 hafta boyunca her pazartesi ilk yolculuğunuzu Temassız Mastercard’ınızla yapın, biniş ücretini size iade edelim. Temassız Mastercard ile haftaya paha biçilemez bir başlangıç yapmaya ne dersiniz?

Devamını Oku

Mastercard

MasterCard®'ınıza LC Waikiki'de 25TL indirim!

www.lcwaikiki.com’den ve mobil uygulamadan Masterpass™ ile yapılan 150 TL ve üzeri ödemelerde anında 25 TL indirim fırsatı sizleri bekliyor.

Devamını Oku

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER