Albaraka Türk

Albaraka'da Masraflara Son!

Albaraka Türk’te açılacak TL, Döviz veya Altın tüm cari ve katılma hesaplarından hiçbir koşul gerektirmeksizin hesap işletim ücreti tahsil edilmeyecektir.

Albaraka Türk

Albaraka ile Otorapor Ekspertiz Kampanyası

2. el araç alırken finansmanını Albaraka Türk’ten kullanacak müşterilerimize Otorapor “Gold Ekspertiz Paketi” ve “Silver Ekspertiz Paketi” %25 indirimli.

Albaraka Türk

Albaraka ile Dönüşüm Destekli Kur Korumalı TL Katılma Hesabı

Türk Lirası birikimleriniz için kâr payı almaya devam ederken, getirinizi Altın ve Dövizdeki kur dalgalanmalarına karşı koruyacak ürünümüz Dönüşüm Destekli Kur Korumalı TL Katılma Hesabı Albaraka’da!

Albaraka Türk

Albaraka ile Trend 2 GB İnternet Kampanyası

İnternetin tadını en çok Trendliler çıkarıyor! Trend Kredi Kartın ile ayda 400 TL ve üzeri harcama yap, bir hafta geçerli 2 GB internet senin olsun.

Albaraka Türk

Albaraka ile Trend Bankacılık’tan Kafe ve Restoranda İndirim Kampanyası

Yılın lezzet kampanyası Trend’den! Trend Kredi Kartı ile GastroClub uygulamasını indir ve ücretsiz üye ol, 300’den fazla kafe ve restoranlarda geçerli %40’a varan indirim kazanma fırsatını kaçırma!

Albaraka Türk

Albaraka ile Eflatun Bankacılık MentalUP Kampanyası

Eğitici Zeka Oyunları içeren MentalUP 6 aylık premium üyelik paketi Eflatun Bankacılık müşterilerine özel %30 indirimli!

Albaraka Türk

Albaraka ile Eflatun Bankacılık Kidolog Kampanyası

Eflatun Bankacılık müşterilerine Özel, Kidolog uygulaması %25 indirimli!

Albaraka Türk

Albaraka ile Tavsiye Et Kazan Kampanyası

Görüntülü Görüşme ile müşteri olup size özel davet kodunu sevdiklerinizle paylaşın, hem kodla görüntülü görüşmeden Albarakalı olan sevdikleriniz hem de siz 100’er TL değerinde Trendyol İndirim Kodu kazanın. Üstelik 4 kişiye kadar tavsiyede bulunarak 400 TL indirim kazanabilirsiniz!

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER