Albaraka Türk

Albaraka Türk Otomatik Ödeme Çekiliş Sonucu Açıklandı!

Albaraka Türk'ten otomatik ödeme talimatı verip çekilişle 10 adet Samsung Galaxy Note 9 kazanan talihliler belli oldu. 28.01.2019 tarihinde Yeni Şafak Gazetesi'nde açıklanan çekiliş sonucu asil ve yedek talihliler...

Devamını Oku

Albaraka Türk

Darıca'daki Faruk Yalçın Hayvanat Bahçesi'nde Albarakalılara Özel indirimler!

Darıca’da yer Alan Faruk Yalçın Hayvanat Bahçesi’nde Albarakalı yetişkinlere özel 30 TL, Albarakalıların çocuklarına özel 25 TL giriş fiyatı fırsatı!

Devamını Oku

Albaraka Türk

Albaraka Türk Müşterilerine Özel Aras Kargo'dan %30 İndirim Fırsatı!

10 Ocak – 28 Şubat 2019 tarihleri arasında Aras Kargo ile gönderim yapan Albaraka Türk müşterilerine gönderim ücreti üzerinden %30 indirim uygulanacaktır.

Devamını Oku

Albaraka Türk

Albaraka'dan Dünya Göz Hastanesinde %25 İndirim Fırsatı!

Albaraka Türk Müşterilerine Dünya Göz Hastaneleri’ nde Muayene Ve Tetkiklerde %25 İndirim kampanyası 17 Temmuz 2019 tarihine kadar devam ediyor!

Devamını Oku

Albaraka Türk

MTV Ödemeleri Albaraka Worldcard ile 2 taksit!

Ayrıca Albaraka Türk İnternet şubesi, Albaraka Mobil, ATM, Alo Albaraka(08502225666) ve şubelerimizden MTV ödemesi yapan müşterilerimize özel Goldmasterhome.com’dan %55 İndirim ve ücretsiz kargo!

Devamını Oku

Albaraka Türk

Bonus ile Emlak ve Çevre Temizlik Vergisi ödemelerine ücretsiz 2 taksit!

30 Kasım 2018 tarihine kadar Belediye - Kamu hizmetleri alanında faaliyet gösteren işyerlerinde 100 TL ve üzeri peşin vergi ödemelerinde Bonus Kart ile ücretsiz 2 taksit fırsatı sizleri bekliyor.

Devamını Oku

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER