Albaraka Türk

Albaraka Türk Kalemin Bereketi Hat ve Tezhip sergisi!

Albaraka Türk'ün hat ve tezhip koleksiyonundan seçme eserlerin yer aldığı Kalemin Bereketi Hat ve Tezhip sergisi 01 – 14 Ekim 2019 tarihleri arasında Trabzon’da siz kıymetli sanatseverler ile bir araya gelecek.

Devamını Oku

Albaraka Türk

Albaraka'dan %1,24 kâr oranı ile Araç Finansmanı Fırsatı!

Araç finansmanında çok uygun oranlar Albaraka’da sizleri bekliyor. İster sıfır, isterseniz ikinci el araçlar için tüm vadelerde %1,24 kâr oranı!

Devamını Oku

Albaraka Türk

Albaraka Türk ve Turkcell Hac Umre Paketi!

Albaraka Türk ve Turkcell işbirliği ile Hac ve Umre ziyaretlerinizde kullanabileceğiniz Turkcell Albaraka Hac/Umre Paketi Hicaz Kart sahibi müşterilerimize özel sadece 59 TL!

Devamını Oku

Albaraka Türk

Albaraka'dan SanalMağaza'da ekstra %20 indirim!

01 - 31 Ağustos 2019 tarihleri arasında Albaraka Mobil ve İnternet şube müşterilerine Sanalmagaza.com Çarşı kategorisinde ekstra %20 indirim!

Devamını Oku

Albaraka Türk

Kalemin Bereketi Hat ve Tezhip Sergisi!

Albaraka Türk'ün hat ve tezhip koleksiyonundan seçme eserlerin yer aldığı Kalemin Bereketi Hat ve Tezhip sergisi 02 – 15 Temmuz 2019 tarihleri arasında Erzurum’da siz kıymetli sanatseverler ile bir araya gelecek.

Devamını Oku

Albaraka Türk

Albaraka Türk Kale Alarm Kampanyası!

Albarakalı Kobilerimize özel Kale Alarm’dan Kamera Sistemlerinde %45 İndirim, Alarm sistemlerinde 3 Ay Ücretsiz kullanım fırsatı!!

Devamını Oku

Albaraka Türk

Albaraka Türk İhracat Finansmanı Kampanyası!

Albaraka Türk’ten İhracatçılara yönelik uygun vade ve avantajlı oranlar ile finansman imkanı! Euro ve Dolar'a özel avantajlar, 6 ay ödemesiz toplam 36 aya varan vade imkanı, Albaraka İhracat Değer Finansmanında.

Devamını Oku

Albaraka Türk

Insha ile Almanya'dan Türkiye'ye para göndermek çok kolay!

Albaraka Türk’ün iştiraki olduğu Avrupa’nın ilk faizsiz ve tamamen dijital bankası olan insha aracılığı ile Almanya’dan Türkiye’ye yapacağınız ilk 3 adet Para Transferi işlemi Ücretsiz.

Devamını Oku

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER