Türkiye Finans

Türkiye Finans Katılım Bankası e-Katılma Hesabından Hoş Geldin Avantajı!

e-Katılma Hesabınızı hemen açın, birikiminiz ne olursa olsun açılışa özel 95/5 avantajlı kâr paylaşım ​oranından siz de yararlanın.

Devamını Oku

Türkiye Finans

Türkiye Finans Toplu Konut Projeleri Kampanyası!

​​​​​​​​​​​​​Hayalinizdeki Ev İçin Hayalinizdeki Konut Finansmanı! Türkiye Finans’a gelin, anlaşmalı firmalarımızdan​ alacağınız konutlara özel %0,99 kâr oranı ve 120 aya varan vade fırsatını kaçırmayın.

Devamını Oku

Türkiye Finans

​​​Her Bebeğe Canbebe Türkiye Finans Mobil Şubede ​%20 İ​ndirimle!

15 Mayıs’ a kadar Türkiye Finans Mobil Şube veya İnternet Şubesine giriş yapın, patentli FLEXFIT™ teknolojisi, daha geniş emici tabakaya ve daha fazla süper emici mikro taneciğe sahip olan Canbebe ürünlerinde %20 indirim kazanın.

Devamını Oku

Türkiye Finans

Happy Card ile Eğitim ve Vergi Ödemeleriniz Kar Paysız 3 Taksitle!

12 Mart – 31 Mart tarihleri arasında yapacağınız peşin 500 TL ve üzeri eğitim harcamalarınız ve/veya 100 TL ve üzeri vergi ödemeleriniz kar payı olmadan 3 taksite bölünebilecektir.

Devamını Oku

Türkiye Finans

Happy ile Sömestir Döneminde 20 TL Bonus!

3 Şubat 2019 tarihine kadar oyuncak ve kırtasiye sektörlerinde, bonus üyesi oyun ve eğlence merkezlerinde yapılacak her 100 TL ve üzeri harcamanıza 10 TL, toplamda 20 TL bonus verilecektir.

Devamını Oku

Türkiye Finans

Happy İle Sevgililer Günü'ne özel 50 TL Bonus !

1 Şubat – 28 Şubat tarihleri arasında Türkiye Finans Happy Bonus Kart ile bonus üye işyerlerinden yapılacak giyim, elektronik ve kozmetik alışverişlerine 125 TL ve üzeri ilk işleme 10 TL, üçüncü işleme 15 TL, beşinci işleme 25 TL, toplamda 50 TL bonus verilecektir.

Devamını Oku

Türkiye Finans

Happy İle Doğalgaz Faturalarınız Kar Paysız 3 Taksitle!

31 Mart 2019 tarihine kadar Happy kredi kartı sahibi müşterilerimize 100 TL ve üzeri doğalgaz fatura ödemelerine kar paysız 3 taksit imkanı sunulacaktır.

Devamını Oku

Türkiye Finans

Happy ile 25 TL Bonus Kazanmak İster Misiniz?

31 Ocak'a kadar Happy Kart başvurusu yapan herkes ilk 100 TL ve üzeri harcamasına 25 TL Bonus kazanıyor!

Devamını Oku

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER