Türkiye Finans

Happy ile MTV Ödemeleriniz Kar Paysız 3 Taksitle!

28 Haziran - 31 Temmuz tarihleri arasında Happy Card ile yapacağınız 100 TL ve üzer MTV harcamanıza kar paysız 3 taksit fırsatı sizleri bekliyor...

Devamını Oku

Türkiye Finans

Happy ile Akaryakıt, Market ve Giyimde 100 TL'ye Varan Ekstre İndirimi!

31 Mayıs – 30 Haziran tarihleri arasında Türkiye Finans Happy Bonus Kart ile yapılacak market , giyim ve akaryakıt sektörlerindeki 250 TL ve üzeri, ikinci işleme 10 TL, üçüncü işleme 20 TL, dördüncü işleme 30 TL, beşinci işleme 40 TL, toplamda 100 TL ekstre indirimi verilecektir.

Devamını Oku

Türkiye Finans

Happy İle Taksitli İşlemlerinize 50 TL Bonus!

21 Mayıs – 30 Haziran tarihleri arasında yapılacak olan 150 TL ve üzeri 4-6 taksitli yapılacak beş işlemin her birine 10’ar TL, toplamda 50 TL bonus verilecektir.

Devamını Oku

Türkiye Finans

Happy ile En Uzun Gün'e Özel 21 TL Bonus!

21 Haziran’a özel Türkiye Finans Happy Bonus Kart ile bonus üye işyerlerinden yapılacak 700 TL ve üzeri elektronik harcamalarına 21 TL bonus verilecektir.

Devamını Oku

Türkiye Finans

Happy ile 25 TL Bonus Kazanmak İster Misiniz?

1 – 30 Haziran tarihleri arasında Türkiye Finans Happy Bonus Kart'a başvurun 100 TL ve üzeri ilk harcamanıza 25 TL Bonus kazanın.

Devamını Oku

Türkiye Finans

Türkiye Finans Katılım Bankası e-Katılma Hesabından Hoş Geldin Avantajı!

e-Katılma Hesabınızı hemen açın, birikiminiz ne olursa olsun açılışa özel 95/5 avantajlı kâr paylaşım ​oranından siz de yararlanın.

Devamını Oku

Türkiye Finans

Türkiye Finans Toplu Konut Projeleri Kampanyası!

​​​​​​​​​​​​​Hayalinizdeki Ev İçin Hayalinizdeki Konut Finansmanı! Türkiye Finans’a gelin, anlaşmalı firmalarımızdan​ alacağınız konutlara özel %0,99 kâr oranı ve 120 aya varan vade fırsatını kaçırmayın.

Devamını Oku

Türkiye Finans

​​​Her Bebeğe Canbebe Türkiye Finans Mobil Şubede ​%20 İ​ndirimle!

15 Mayıs’ a kadar Türkiye Finans Mobil Şube veya İnternet Şubesine giriş yapın, patentli FLEXFIT™ teknolojisi, daha geniş emici tabakaya ve daha fazla süper emici mikro taneciğe sahip olan Canbebe ürünlerinde %20 indirim kazanın.

Devamını Oku

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER