Fibabanka

Bonus ile ETS'de ekstra %3 indirim!

01 Ocak 2020 – 31 Aralık 2023 tarihleri arasında ETS tur'dan yapılan rezervasyonlarınıza ekstra %3 indirim uygulanacaktır.ETS'de ekstra %3 indirim belirli otellerde geçerlidir.ETS'de ekstra %3 indirim kampanyasından yararlanabilmek için taksitli harcamanın Garanti BBVA POS'larında yapılması gerekmektedir.

Fibabanka

Fibabanka Hızlı Kart ile Harcayın, Hediyeler Kazanın!

Kampanya 01 – 30 Eylül 2022 tarihleri arasında geçerlidir.

Fibabanka

Fibabanka Hızlı Kart'tan Pegasus'ta Hediye!1

Kampanyadan mobil uygulamamız üzerinden katılım kararını ileten tüm Fibabanka Hızlı Kart sahibi müşterilerimiz faydalanabilir. Fibabanka Mobil üzerinden katılım kararını iletmeyen müşterilerimiz ödülden faydalanamayacaktır.

Fibabanka

Fibabanka Online Alışveriş Kampanyası

Kampanyadan Fibabanka Mobil üzerinden katılım kararını ileten tüm Fibabanka Hızlı Kart sahibi müşterilerimiz faydalanabilir. Fibabanka Mobil üzerinden katılım kararını iletmeyen müşterilerimiz ödülden faydalanamayacaktır.

Fibabanka

Fibabanka Mobil’den Bireysel Emeklilik Sözleşmesi için başvuru yapın, 500 TL değerinde Trendyol Cüzdan hediye çeki kazanın!

Fibabanka Mobil’den, Bireysel Emeklilik Sözleşmesi (BES) başvuru talebinde bulunduğunuzda Fiba Emeklilik ve Hayat A.Ş. (Fibaemeklilik) Çağrı Merkezi tarafından 2 iş günü içerisinde sözleşme oluşturulması için aranacaksınız.

Fibabanka

Zorunlu Trafik Sigortanızı Fibabanka Mobil üzerinden yapın, primin %5’i kadar hediye TL ile birlikte kredi talepleriniz ve Kiraz Hesap açılışlarınızda faiz avantajlarından yararlanın!

Poliçe kesildikten sonra yeni ve ilk defa açılan TL Kiraz Hesaplarda, avantajlı standart hoş geldin faiz oranına ek +%0,25 faiz oranı uygulanacaktır.

Fibabanka

Fibabanka Mobil’den Bireysel Tamamlayıcı Sağlık Sigortasına Başvurun, 500 TL’ye Kadar Trendyol Cüzdan Hediye Çeki Kazanın!

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası başvurusu için Fibabanka Mobil’den iletilen bilgiler kapsamında poliçe oluşturulması için Fiba Emeklilik ve Hayat A.Ş. (Fibaemeklilik) Çağrı Merkezi tarafından aranılmaktadır

Fibabanka

Fibabanka Mobil'e Girenler Kazanıyor!

Kampanya tarihleri arasında Türkiye genelinde Fibabanka Mobil uygulamasının tanıtımı amacıyla, Fibabanka Mobil uygulamasına müşteri numarası veya TCKN ve Şifre ile giriş yapan bireysel müşterilere 1 çekiliş hakkı verilecektir.

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER