World

KOM'da 35 TL Worldpuan Fırsatı!

World Mobil’e özel 1-30 Kasım 2020 tarihleri arasında KOM harcamalarınızda 35 TL Worldpuan fırsatını kaçırmayın. Üstelik 5 taksit!

World

WorldCard ile 60 TL Reebok Puan!

World Mobil’e özel 01-30 Kasım 2020 tarihleri arasında Reebok harcamalarınızda 60 TL Reebok Puan fırsatını kaçırmayın. Üstelik 7 taksit!

World

World ile Civil'de 25 TL Civil Puan!

World Mobil’e özel 01-30 Kasım 2020 tarihleri arasında Civil harcamalarınızda 25 TL Civil Puan fırsatını kaçırmayın. Üstelik peşin fiyatına 9 aya varan taksit!

World

Under Armour'da 100 TL Worldpuan!

20 Ekim - 20 Kasım 2020 tarihleri arasında 750 TL ve üzeri Under Armour harcamalarınızda 100 TL Worldpuan fırsatını kaçırmayın.

World

Padişah'ta peşin fiyatına 9 taksit!

1 Ekim - 31 Aralık 2020 tarihleri arasında Padişah harcamalarınızda peşin fiyatına 9 taksit fırsatını kaçırmayın.

World

incehesap.com'dan yapılacak alışverişlere 50 TL Worldpuan!

1-30 Kasım 2020 tarihleri arasında incehesap.com'da tek seferde 500-999TL arası alışverişine 25 TL; 1000 TL ve üzerine 50 TL Worldpuan!

World

Yapı Kredi Visa ile Trendyol’da 40 TL indirim!

30 Kasım tarihine kadar alışverişlerinizi Trendyol’da Yapı Kredi Visa kredi kartınızla yaparak kartınızı kaydedin, 15-30 Aralık tarihleri arasındaki 100 TL ve üzeri alışverişinizde geçerli 40 TL indirim kazanın!

World

World le Toplu ulaşımda temassız ödeme ile 20 TL indirim!

1-30 Kasım 2020 tarihleri arasında Yapı Kredi temassız bireysel kredi kartları ve temassız bireysel TLcardlar ile temassız özellik kullanımıyla toplu ulaşımda yapacağınız her işlemde %25 değerinde, toplamda 20 TL indirim kazanabilirsiniz.

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER
World Genel Bilgiler

Türkiye'nin en bonkör kartı, World.

25 yıldır en çok yerde, en çok kişiye, en çok kazandıran tek kart.

The Banker'ın seçtiği, dünyanın en değerli 10 kredi kartı arasına giren ilk ve tek Türk kredi kartı olan World, kullanıcılarına kazançla ve fırsatlarla dolu bir dünya sunuyor. İşte World'ün bonkör dünyasından sizin için seçtiklerimiz...

World ile anlaşmalı World Üye İşyeri ağında Worldpuan ve taksit imkanlarından yararlanabilir, size özel kampanyalardan, ayrıcalıklı ek hizmetlere kadar hayatınızı kolaylaştıran ve zenginleştiren birçok ayrıcalığa sahip olursunuz.

Kazandığınız Worldpuan'larınızla gönlünüzce alışveriş yapabilir, emekliliğinize katkıda bulunabilirsiniz.

Dilerseniz Hızlıcep ile istediğiniz an istediğiniz yerde sadece bir SMS ile Turkcell Hazır Kart TL paketi yükleyebilirsiniz.

Ayrıca kartınızla taksitli nakit avans kullanabilir, 5-12 ay arası sabit ve uygun faiz oranlarıyla rahatça geri ödeyebilirsiniz. Üstelik Worldcard'ın sunduğu ek hizmetler ve ayrıcalıklar ile kendinizi her zaman özel ve güvende hissedersiniz.

Size en uygun Worldcard'ı belirlemek için size en yakın şubelerimize uğrayabilir, Yapı Kredi İnternet Şubesi'ne girebilir veya 444 0 444 Yapı Kredi Telefon Bankacılığı'nı arayabilirsiniz.

Sevdiklerinizin de Worldcard'ın fırsatlarından yararlanabilmesi için ek kart başvurusu yapabilirsiniz.

Yapı Kredi World kampanyaları, indirimleri, WorldPuan fırsatları ve güncel taksit seçenekleri
Yapı Kredi World kampanyaları, Yapı Kredi World indirimleri, Yapı Kredi World WorldPuan fırsatları, Yapı Kredi World güncel taksit seçenekleri ve daha fazlası için bizi takip edin.