ING Bank

Migros mağazalarında ING kredinizi dilediğiniz zaman kullanın!

Migros mağazalarındaki ING Kredi Noktası'na gelin, kredinizi dilediğiniz zaman kullanın. Üstelik 60 ay vade seçeneği ile.

Devamını Oku

ING Bank

ING Turuncu Ekstra var, yüksek faiz korkusu yok!

Aylık harcamalarınızın 750 TL’sini Turuncu Ekstra Banka Kartı ile yapın; alacağınız nakit iade ile ihtiyaç kredisi faiziniz %1,44 olarak yansısın, fırsatlar kaçmasın!

Devamını Oku

ING Bank

ING Mobil Teknosa Hediye Kartı Çekiliş Sonucu Açıklandı!

7 Ağustos 2019 tarihinde gerçekleşen çekilişle 1 kişi 25.000 TL, 2 kişi 10.000 TL, 5 kişi 5.000 TL ve 11 kişi 1.000 TL Teknosa hediye çeki kazandılar. İşte çekiliş sonunda ödül kazanan asil ve yedek talihliler...

Devamını Oku

ING Bank

ING Kredi Kartlarınız ile MTV'nizi 3 taksitle ödeyin!

31 Temmuz 2019’a kadar ING Kredi Kartlarınızla Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerini, ING Mobil ve ING İnternet Şubesi üzerinden 3 taksitle, Gelir İdaresi Başkanlığı internet sitesi gib.gov.tr'den ise 2 taksitle yapabilirsiniz.

Devamını Oku

ING Bank

Teknosa'da ING Tekno Kredi ile Telefonlar peşin fiyatına 12 taksitle!

16 Temmuz 2019 tarihine kadar Teknosa mağazalarından ve teknosa.com.tr'den yapacağınız 3.500 TL'ye kadar olan telefon alışverişlerinizde peşin fiyatına 12 taksit, 3.500 TL ve üzeri telefonlarda ise peşin fiyatına 6 taksit fırsatı ING Tekno Kredi ile sizleri bekliyor...

Devamını Oku

ING Bank

ING Teknokredi ile Teknosa'da akıllı telefonlar peşin fiyatına 12 taksitle!

Mağazadan çıkmadan anında kredi! Üstelik masrafsız, komisyonsuz! Teknosa mağazalarından Teknokredi'ye hemen başvur, hemen kullan!

Devamını Oku

ING Bank

Turuncu Ekstra'lılara Digiturk Ailenin Yıldızı ve Dizi Paketi ücretsiz!

Turuncu Ekstra Banka Kartı ile 12 ay boyunca her ay 750 TL harcama sözü verenlere, 504 TL değerindeki Digiturk Ailenin Yıldızı Paketi ve Dizi Paketi tam 1 yıl hediye!

Devamını Oku

ING Bank

ING Konut Kredisi %1,65 Faiz Oranlarıyla!

Ekonomiye katkı sağlayan ING'den 120 ay vade ve %1,65'ten başlayan faiz oranlarıyla ev almanın tam zamanı!

Devamını Oku

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER