Enpara

Enpara.com Desteğinize destek oluyoruz!

Yıl sonuna kadar Dijital Dayanışma Platformu Solida’nın www.solida.app web sitesi üzerinden AÇEV, AKUT, Buldan Vakfı, EÇEV, KAÇUV, Koruncuk Vakfı, SMA-DER, TED, TEGV, TOG, Tohum Otizm Vakfı, UNICEF Türkiye veya WWF için 100 TL’ye kadar yapacağınız bağışların %20'si kadar da biz bağışta bulunuyoruz! Solida web sitesini ve Sivil Toplum Kuruluşları'nı incelemek için tıklayabilirsiniz.

Enpara

Enpara.com Mevduatlarınıza “İyi ki bizimlesiniz” faizi!

Enpara.com’dan bir yenilik daha! Enpara.com’da 1 yılını dolduran tüm müşterilerimize Enpara.com müşterisi olma yıl dönümlerinde 2 ay boyunca Vadeli TL hesapları için +%0,50, Vadeli USD hesapları için +%0,10 “İyi ki bizimlesiniz” faizi!

Enpara

"Ayın Enparalısı" nedir ve nasıl olunur?

1 ay boyunca aşağıda belirtilen işlemlerin en az 5 tanesini gerçekleştiren, yani bankacılık işlemlerinin önemli bir kısmını Enpara.com'dan yapan kişilere "Ayın Enparalısı" denir.

Enpara

Ayın Enparalılarının Birikim hesaplarına +%1,00 ek faiz fırsatı!

31 Aralık 2022’ye kadar "Ayın Enparalısı" olduğunuz sürece Enpara.com'daki tüm Birikim hesaplarınız ilan ettiğimiz standart Birikim hesabı faiz oranına ek yıllık +%1,00 faiz kazanıyor!

Enpara

Enpara.com Şirketim’i tavsiye edin, 3.000 TL’ye kadar ödül kazanın!

Tavsiyelerinizle Enpara.com Şirketim’i kullanmaya başlayan her bir işletme için size 100 TL ödül veriyoruz. Üstelik tavsiye ettiğiniz işletmeleri de bankacılık masraflarından kurtarıyoruz. Tanıdığınız işletmelerle sadece bir başvuru linki paylaşarak toplam 3.000 TL’ye kadar ödül kazanabilirsiniz. Enpara.com Şirketim’de EFT/FAST/havale ücreti, POS ve kredi kartı aidatı olmadığını hatırlatmak isteriz :)

Enpara

Enpara.com Üç banka, “Tek ATM”!

QNB Finansbank, DenizBank ve TEB güçlerini Tek ATM platformunda birleştirdi, Enparalılara DenizBank ve TEB ATM’lerinden ayda toplam 3 defa ücretsiz işlem yapma hakkı geldi!

Enpara

Enpara.com Tavsiyelerinizle büyüyoruz :)

1 Ekim 2021 – 31 Aralık 2022 tarihleri arasında cep şubemizin “Bizi tavsiye edin” adımından yapacağınız her bir Enpara.com tavsiyesi için Yedikule Hayvan Barınağı’nda yaşayan 2 hayvan dostumuza, hem sizin hem de Enpara.com’u tavsiye ettiğiniz kişinin adına mama bağışı yapıyor, onları mutlu ediyoruz! Ek olarak, Enpara.com Kredi Kartı’nı tavsiye ederek Enparalı olmasını sağladığınız her bir kişi için de size 100 TL ödül veriyoruz!

Enpara

CardFinans ile Yuvanızı ısıtacak ücretsiz, faizsiz 3 taksit fırsatı!

Kampanyamıza katılın, CardFinans bireysel kredi kartlarınızla İGDAŞ veznelerinden ya da igdas.com.tr'den yapacağınız 3000 TL’ye kadar doğalgaz fatura ödemelerinize ücretsiz,faizsiz taksit fırsatı yakalayın!

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER