Kuveyt Türk

Kuveyt Türk ile Apartman ve Site Sakinlerine Altın Çağ!

30 Aralık 2019 tarihine kadar daire sakinlerinin aidatları için Kuveyt Türk’ten otomatik ödeme talimatı vermeleri ve talimatın en az 1 kez tahsil olması durumunda daire sakinleri 50 TL değerinde altın puan almaya hak kazanacaktır.

Kuveyt Türk

Sağlam Kart ile Araç Bakımı ve Lastik Yenileme 3 Taksitte!

22 Kasım 2019 – 1 Mart 2020 arasında Araç Bakımı ve Lastik Yenilemenizi Sağlam Kart ile 3 Taksitte Rahat Rahat Yapın! Kampanyadan faydalanabilmek için işlem yapılmadan önce ONAY ARAC3 yazıp 2848’e sms gönderilmesi gerekmektedir.

Kuveyt Türk

Sağlam Kart ile E-Ticaret Alışverişleriniz 3 Taksitle!

7 Kasım 2019 – 30 Kasım 2019 tarihleri arasında Kuveyt Türk bireysel kredi kartlarıyla yapacağınız 100 TL-5000 TL arasındaki e-ticaret alışverişlerinize vade farksız 3 taksit fırsatı.

Kuveyt Türk

Kuveyt Türk ile Giyim 3 Taksit!

30 Eylül’e kadar 200 TL üzeri giyim harcamalarınızı Kuveyt Türk bireysel kredi kartlarınızla yapın, okulların açılmasına yakın artan giyim harcamalarınızda vade farksız 3 taksit imkânından yararlanın!

Kuveyt Türk

Eğitim ve Sağlık harcamalarınıza vade farksız 5 taksit

Sağlam Kartınız ile eğitim ve sağlık sektörlerinde yapacağınız 100 TL ve üzeri harcamalar vade farksız 5 taksit yapılacaktır. Vade farksız 5 taksit MCC kodu eğitim ya da sağlık ile ilgili olan işyerlerinde geçerli olacaktır.

Kuveyt Türk

Kurban Bağışını Sağlam'a Bağla, 3 Taksitte Tamamla!

14 Ağustos 2019 tarihine kadar Sağlam Kart, Sale Plus, Seyyah Kart, Özel Bankacılık kredi kartı ile dernek ve vakıflara yapılacak Kurban Bağışlarınızı 3 taksit ile ödeyin.

Kuveyt Türk

Sağlam Kart’la MTV ödemelerinize Vade Farksız 3 Taksit!

31 Temmuz 2019 tarihine kadar Sağlam Kart’la yapacağınız Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerinize vade farksız 3 taksit fırsatı sizleri bekliyor.

Kuveyt Türk

Kuveyt Türk'ten İhracata Sağlam Destek!

15 Nisan 2019 tarihine kadar devam edecek Kuveyt Türk kampanyası ile İhracatçılar için Avantajlı Oranlar ve Vade İmkanı Kuveyt Türk'te!

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER