Kuveyt Türk

Sağlam Kart ile Park of İstanbul'da %20 İndirim Fırsatı!

Sağlam Kart ile Park of İstanbul Hayvanat bahçesi girişinde %20 indirim fırsatı sizleri bekliyor!

Kuveyt Türk

Sağlam Kart'la İnternet Alışverişlerinize 3 Taksit Fırsatı!

Sağlam Kart'la Kasım ayında internet harcamalarına vade farksız 3 taksit!

Kuveyt Türk

Sağlam Kart’tan 3 Taksit Şıklığı

6 Mayıs -31 Mayıs tarihleri arasında Kuveyt Türk bireysel kredi kartlarıyla yapacağınız 100 TL -2,000 TL arasındaki alışverişinize vade farksız 3 taksit uygulanacaktır.

Kuveyt Türk

Kuveyt Türk'ten Konut Alacaklara 0.89 Oranlı Kredi!

Konut sektörüne ve ülke ekonomisine katkı sunmak için konut finansmanındaki kâr oranlarını herhangi bir üst veya alt sınır şartı olmaksızın tüm vade seçeneklerinde 0,94’e düşürdük. Üstelik Kuveyt Türk ürünlerini kullanan müşteriler için kâr oranlarını 0,89’a indirdik.

Kuveyt Türk

Kuveyt Türk’ten araç sahibi olmak isteyenlere büyük fırsat!

Otomotiv sektörüne ve ülke ekonomisine katkı sunmak için araç finansmanındaki kâr oranlarını 0,99'a düşürdük. Üstelik Kuveyt Türk ürünlerini kullanan müşteriler için kâr oranlarını 0,96’a indirdik.

Kuveyt Türk

Sağlam Kart’la Giyim Harcamalarınıza 3 Taksit Fırsatı !

9 Ocak - 31 Mart tarihleri arasında Kuveyt Türk bireysel kredi kartlarıyla yapacağınız 100 TL - 2.000 TL arasındaki alışverişinize vade farksız 3 taksit uygulanacaktır.

Kuveyt Türk

Sağlam Kart’la Ulaşım Harcamalarınıza 3 Taksit Fırsatı!

09 Ocak – 31 Mart 2020 tarihleri arasında Sağlam Kart ile 100 TL – 2,000 TL arasındaki yurt içi havayolları ve seyahat harcamalarınıza vade farksız 3 taksit fırsatı sizleri bekliyor.

Kuveyt Türk

Sağlam Kart ile MTV Ödemeniz Vade Farksız 3 Taksit!

01 - 31 Ocak 2020 tarihleri arasında Sağlam Kart, Sale Plus, Seyyah Kart ve Özel Bankacılık kredi kartları ile yapılacak MTV ödemelerinde 3 taksit geçerlidir.

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER