Albaraka Worldcard

Ford Otosan yetkili servislerinde 100 TL Worldpuan!

07-31 Aralık tarihleri arasında World'e özel Ford Otosan yetkili servislerinde 1000 TL ve üzeri mekanik servis harcamalarında 100 TL Worldpuan fırsatını kaçırmayın.

Albaraka Worldcard

Amazon harcamalarınızda 75 TL’ye varan Worldpuan fırsatı!

Amazon`da tek seferde yapılacak ilk 500 TL - 999 TL arasındaki peşin ve taksitli alışverişlere 50 TL Worldpuan, tek seferde yapılacak ilk 1.000 TL ve üzeri peşin ve taksitli alışverişlere 75 TL Worldpuan.

Albaraka Worldcard

Under Armour’da 100 TL Worldpuan!

01-31 Aralık 2020 tarihleri arasında 750 TL ve üzeri Under Armour harcamalarınızda 100 TL Worldpuan. Üstelik 6 taksit!

Albaraka Worldcard

Worldcard ile GittiGidiyor’da 75 TL Worldpuan!

1-31 Aralık 2020 tarihleri arasında GittiGidiyor’da tek seferde 500 - 999 TL alışverişe 50 TL, 1.000 TL alışverişe 75 TL Worldpuan!

Albaraka Worldcard

Padişah'ta peşin fiyatına 9 taksit!

1 Ekim - 31 Aralık 2020 tarihleri arasında Padişah harcamalarınızda peşin fiyatına 9 taksit fırsatını kaçırmayın.

Albaraka Worldcard

Fenerium'da 6 taksit!

31 Mart 2021 tarihine kadar Fenerium mağazalarında World ile yapılacak alışverişlerde 6 taksit fırsatı sizleri bekliyor.

Albaraka Worldcard

Lacoste’da 6 taksit!

Lacoste mağazaları ve www.lacoste.com.tr’de World POS’ları üzerinden yapılacak alışverişler için 6 taksit fırsatı.

Albaraka Worldcard

GANT’te 6 taksit!

1 Ocak – 31 Aralık 2020 tarihleri arasında geçerlidir. GANT mağazaları ve www.gant.com.tr’de yapılacak alışverişlerde 6 taksit fırsatı.

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER
Albaraka Worldcard Genel Bilgiler

Albaraka Worldcard ile artık hem huzurlu hem kazançlısınız!

Faizsizlik prensibi ile çalışan Albaraka kredi kartları Worldcard ile güçlerini birleştirdi. Şimdi en yakın şubemize başvurarak ihtiyaçlarınıza uygun Albaraka Worldcard'ınızı hemen alın, hem World’un tüm avantajlarından yararlanmaya başlayın hem de huzurlu alışverişin keyfini çıkarın.

Albaraka Worldcard'ın Genel özellikleri:

Albaraka Worldcard'ınız ile yaygın World Üye İşyeri ağında Worldpuan ve taksit imkânlarından yararlanabilir, size özel kampanyalardan, ayrıcalıklı ek hizmetlere kadar hayatınızı kolaylaştıran ve zenginleştiren birçok ayrıcalığa sahip olursunuz.

Albaraka Worldcard ile yapacağınız tüm alışverişlerinizden Worldpuan kazanır, kazandığınız Worldpuan'larınızı "para" yerine kullanarak gönlünüzce alışveriş yapabilirsiniz.

Asgari ödeme tutarı, ilgili ayda ekstreye yansıyan işlemlerin tamamı şeklinde hesaplanır. Hesap özetinizdeki ödeme tutarının tamamını son ödeme tarihinde ödediğiniz takdirde hiçbir ilave ücret veya komisyon ödemezsiniz.

Harcamalarınızın detayını, kazandığınız Worldpuan ve ödüllerinizi, ödemeniz gereken tutarı gösteren detaylı hesap bildirim cetveliniz (ekstreniz), her ay belirttiğiniz adresinize gönderilir. Eğer dilerseniz, hesap bildirim cetveliniz, bildireceğiniz faks numarasına ya da e-mail adresine her ay düzenli olarak gönderilecektir.

Albaraka Türk şubelerinden, İnternet Şubemizden ya da 444 5 666 / 0850 222 5 666 Alo Albaraka Çağrı Merkezi'nden kredi kartı hesap özeti bilgilerinizi kolayca öğrenebilirsiniz.

Daha fazla bilgi ve bankacılık işlemleri için 444 5 666 / 0850 222 5 666 Alo Albaraka Çağrı Merkezini arayabilirsiniz.

Albaraka Worldcard kampanyaları, indirimleri, worldpuan fırsatları ve güncel taksit seçenekleri
Albaraka Worldcard ile World üyesi işyerlerinde WorldPuan kazanabilir, artı taksit fırsatlarından yararlanabilir kısacası tüm WorldCard kampanyalarından yararlanabilirsiniz.