Albaraka Worldcard

Yapı marketi alışverişlerinize toplamda 50 TL Worldpuan!

1-31 Aralık tarihleri arasında yapı market sektöründe tek seferde yapacağınız her 750 TL ve üzeri alışverişinize 25 TL, toplamda 50 TL Worldpuan!

Albaraka Worldcard

Mobilya alışverişlerinize toplamda 100 TL Worldpuan!

Mobilya alışverişlerinizde tek seferde yapacağınız her 1500 TL ve üzeri alışverişinize 50 TL, toplamda 100 TL Worldpuan hediye!

Albaraka Worldcard

Beyaz eşya sektöründeki harcamalarınıza 75 TL Worldpuan!

1-31 Aralık 2022 tarihleri arasında beyaz eşya sektöründen tek seferde yapacağınız 3000 TL ve üzeri harcamanıza 75 TL Worldpuan hediye!

Albaraka Worldcard

Eğitim kurumu harcamalarınıza 400 TL’ye varan Worldpuan!

1-31 Aralık tarihleri arasında eğitim kurumlarından tek seferde yapacağınız 20.000 TL ve üzeri harcamalarınıza 200 TL, 40.000 TL ve üzeri harcamalarınıza 400 TL Worldpuan!

Albaraka Worldcard

Seyahat alışverişlerinize toplamda 150 TL Worldpuan!

1-31 Aralık tarihleri arasında seyahat, konaklama ve araç kiralama sektörlerinde tek seferde yapacağınız her 2000 TL ve üzeri harcamalarınıza 75 TL, toplamda 150 TL Worldpuan hediye!

Albaraka Worldcard

World’e özel Ford Yetkili Servis’te 8 taksit fırsatı!

World’e özel Ford Yetkili Servis’te 8 taksit fırsatını kaçırmayın!

Albaraka Worldcard

World’e özel Ford Yetkili Servis’te 8 taksit fırsatı!

World’e özel Ford Yetkili Servis’te 8 taksit fırsatını kaçırmayın!

Albaraka Worldcard

World’e özel Fiat Yetkili Servis’te 12 taksit fırsatı!

World’e özel Fiat Yetkili Servis’te 12 taksit fırsatını kaçırmayın!

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER
Albaraka Worldcard Genel Bilgiler

Albaraka Worldcard ile artık hem huzurlu hem kazançlısınız!

Faizsizlik prensibi ile çalışan Albaraka kredi kartları Worldcard ile güçlerini birleştirdi. Şimdi en yakın şubemize başvurarak ihtiyaçlarınıza uygun Albaraka Worldcard'ınızı hemen alın, hem World’un tüm avantajlarından yararlanmaya başlayın hem de huzurlu alışverişin keyfini çıkarın.

Albaraka Worldcard'ın Genel özellikleri:

Albaraka Worldcard'ınız ile yaygın World Üye İşyeri ağında Worldpuan ve taksit imkânlarından yararlanabilir, size özel kampanyalardan, ayrıcalıklı ek hizmetlere kadar hayatınızı kolaylaştıran ve zenginleştiren birçok ayrıcalığa sahip olursunuz.

Albaraka Worldcard ile yapacağınız tüm alışverişlerinizden Worldpuan kazanır, kazandığınız Worldpuan'larınızı "para" yerine kullanarak gönlünüzce alışveriş yapabilirsiniz.

Asgari ödeme tutarı, ilgili ayda ekstreye yansıyan işlemlerin tamamı şeklinde hesaplanır. Hesap özetinizdeki ödeme tutarının tamamını son ödeme tarihinde ödediğiniz takdirde hiçbir ilave ücret veya komisyon ödemezsiniz.

Harcamalarınızın detayını, kazandığınız Worldpuan ve ödüllerinizi, ödemeniz gereken tutarı gösteren detaylı hesap bildirim cetveliniz (ekstreniz), her ay belirttiğiniz adresinize gönderilir. Eğer dilerseniz, hesap bildirim cetveliniz, bildireceğiniz faks numarasına ya da e-mail adresine her ay düzenli olarak gönderilecektir.

Albaraka Türk şubelerinden, İnternet Şubemizden ya da 444 5 666 / 0850 222 5 666 Alo Albaraka Çağrı Merkezi'nden kredi kartı hesap özeti bilgilerinizi kolayca öğrenebilirsiniz.

Daha fazla bilgi ve bankacılık işlemleri için 444 5 666 / 0850 222 5 666 Alo Albaraka Çağrı Merkezini arayabilirsiniz.

Albaraka Worldcard kampanyaları, indirimleri, worldpuan fırsatları ve güncel taksit seçenekleri
Albaraka Worldcard ile World üyesi işyerlerinde WorldPuan kazanabilir, artı taksit fırsatlarından yararlanabilir kısacası tüm WorldCard kampanyalarından yararlanabilirsiniz.