Zubizu ile Shell'de 15 TL değerinde hediye yakıt kazanın.


Plakasını ve Shell ClubSmart kartını uygulamaya kaydeden Zubizu üyeleri her ay toplam 400 TL yakıt alımı yaptıklarında 15 TL değerinde yakıta eş değer Smart Puan kazanıyor!


Kart sahibinin Zubizu’ya özel avantajlardan yararlanabilmesi için plaka bilgisinin tanımlanması ve Shell ClubSmart kart sahipliği zorunludur. Plaka ve Shell clubSmart kart sahipliği kampanyaya katılmak için yeterli olup, QR kod okutulmasına gerek bulunmamaktadır.

Kart sahipliği bulunmaması durumunda Zubizu uygulaması üzerinden yeni bir kart yaratılabilir. Puan kazanımı kart yaratımının ertesi günü aktif hale gelecektir.

Mevcutta kart sahibi olanlar tanımlı plakası ve kart numarasını sisteme girebilir. Shell ClubSmart sisteminde karta kayıtlı farklı bir plaka bulunması durumunda plaka bilgisi 4442020 numaralı Shell müşteri hizmetleri aranarak ya da www.shellsmart.com üzerinden güncellenmelidir

Plaka bilgisi uygulama içerisinde ve Shell ClubSmart sisteminde 1 sene içerisinde sadece 1 kez güncellenebilir

Sadece kayıt edilen plaka ile yapılan yakıt alımlarından puan kazanılır.

Başarılı kayıt sonrasında yapılan yakıt alımlarının bir takvim ayı içerisinde toplam 400 TL’ye ulaşması sonrasında 15 TL değerinde yakıt hediyesine eşdeğer 1.500 Smart puan ilgili karta 24-48 saat içerisinde yüklenir. .

İlgili yakıt hediyesi bir takvim ayı içerisinde sadece 1 defa kazanılabilir

Toplamdaki yakıt alımının 400 TL’ye ulaşması halinde 15 TL değerinde 1.500 Smart puan hediye edilecek, önceki alımlardan kazanılan standart Smart puanlar olması halinde bu 1.500 Smart puandan düşülerek yüklenecektir.     

Yakıt hediyesine eşdeğer puanların kullanılmaması durumunda, bu puanlar kazanım tarihinden 6 ay sonra silinir. 

Puan harcaması sırasında kullanıcının Shell ClubSmart sisteminde kayıtlı olan cep telefonuna kısa mesaj ile şifre gönderilir. Puan harcaması için ön saha satış elemanına puan harcanacağı bilgisi verilmeli ve cep telefonunuza SMS ile gelen şifre iletilmelidir.Telefon numarasının değişmesi durumunda 4442020 aranarak kişi bilgilerinin güncellenmesi gerekmektedir.

Shell Ticari Kart sahipleri ve Taşıt Tanıma Sistemi müşterileri bu kampanyadan faydalanamaz.

Shell istasyonlarında yapılan market ve madeni yağ  alışverişlerinden puan kazanılmaz.

Yorum Ekle


Yorumlar

avatar
Hülya an' '05.12.2018

Zubizuya bayılıyorum
Cevapla